“Брудні, смердючі, обригані, бухі по місту лазять”: Манікюрщиця образила українську армію

У Чугуєві Харківської області дівчина образила військовослужбовців Збройних сил України (ЗСУ), заявивши, що вони нібито “ходять брудними і п’яними”, і сказала, що ненавидить їх. Пізніше вона перепросила, зазначивши, що її “неправильно зрозуміли”, передають Патріоти України.

На своїй сторінці в Instagram Яна Ковальова записала сторіс, в яких висловила свою думку про українських військових. Вона заявила, що нічого хорошого сказати не може, тому що військові нібито ходять “смердючі й обригані”. Також вона додала, що не розуміє, “за кого вони воюють”.

“Та блін – це позорище! А що сказати хорошого? Те, то вони смердючі, брудні, обригані, ходять бухі містом або обдо**ані. Де цей військовослужбовець, якого можна поважати за щось? Які вони герої? Проти кого вони воюють?

Не чіпайте мене щодо цієї теми. Я розмотаю будь-кого і кожного”, – заявила дівчина.

Також Ковальова сказала, що “ненавидить цих тварюк”, і назвала їх “дармоїдами”. “Ненавиджу цих тварюк, просто ненавиджу. По-іншому я й сказати не можу. І ми їм платимо податки. Ось цим нахлібникам, які сидять і ніх*ра не роблять. Таким, блін, ублюдками, які не хочуть працювати. Наркоманам і алкашам, які йдуть туди”, – заявила вонa

Пізніше Ковальова записала нове відеозвернення з виправданнями за ситуацію. Вона заявила, що нібито мала на увазі не українську армію, а певну дівчину, яка з нею “погано вчинила”.

“Мені дзвонять якісь чоловіки й нібито докоряють за те, що я образила всю українську армію, вибачте, а де це було сказано? Я конкретно говорила за конкретних людей, за конкретну ситуацію, у якій зі мною так вчинили. Не потрібно зараз усе перекручувати і виставляти мене в поганому світлі. Я цього не говорила”, – сказала вона.

Судячи зі сторінки дівчини у соціальній мережі, вона працює у б’юті-сфері, майстром із нарощування вій. Як пише “Телеграф”, причиною її першої заяви нібито стало те, що одна з її клієнток, що служить у ЗСУ, вчасно не заплатила за послуги.

джерело

Оцініть статтю