Був таким молодим: не стало зірки серіалу «Кухня». Фанати потемніли від горя

Відомо, що після того, як зірка “кухні” і “Медіум” переніс ковід, у нього почалися проблеми з серцем і легенями. Актор перебував у реанімації у вкрай важкому стані

Відомий російський актор Іван Рудаков помер на 44-му році життя. Смерть настала в результаті ускладнень після перенесеного коронавірусу. Повідомляє hyser.ua

Трагічну звістку повідомив на своїй сторінці в Facebook його батько Олексій Рудаков.

“Дива не сталося. Нашого Ванечки, нашого улюбленого синочка більше немає. І ми не знаємо, як далі з цим жити! Помоліться, хто в силах, за упокій його душі!”, – написав він.

Відомо, що після того, як зірка “Кухні” і “Медіум” переніс ковід, у нього почалися проблеми з серцем і легенями. Актор перебував у реанімації у вкрай важкому стані.

15 Січня його батько повідомив, що ситуація досить серйозна і попросив помолитися за сина. Він сказав, що той підключений до апарату ШВЛ і знаходиться без свідомості. Всьому виною ковид, яким він перехворів влітку, а тепер виявилося, що він дав ускладнення на серце і на легені.

Проте вже ввечері, 16 січня, стало відомо, що актора врятувати не змогли.

Рудаков з’явився на світ в родині акторів. Саме батьки стали тим людьми, які прищепили йому любов до кіно. Свою кар’єру він почав ще в 2005 році, знімаючись в невеликих ролях другого плану.

Впізнаваність Рудакову принесла роль байкера Стаса Титова в серіалі “Кухня”. Також він знявся в таких серіалах, як “Медіум” і “Ланцет”. Всього налічується понад 40 картин, в яких Іван взяв участь.

Оцініть статтю