Вася, ти доскакався! Через cкaндaл з прапором Ломаченка відсторонили від боксу – це йому дорого обійдеться

Українському ексчемпіону світу Василю Ломаченку після перемоги над Річардом Коммі заборонили повертатися на ринг. Таке рішення ухвалила Комісія у справах спорту штату Нью-Йорк.

Ломаченко переміг одноголосним рішенням суддів, а у відповідь практично нічого не пропустив. Лише 12% ударів Коммі виявилися точними.

Проте атлетична комісія вирішила усунути українця на невизначений термін. Причини такого рішення наразі невідомі. Зазначимо, що і щодо Комі прийнято таке саме рішення.

Ломаченка відстронили від боксу / Скриншот

Чому відстороняють боксерів

Усунення боксера після бою – звичайна практика, якщо він побував у нокдауні або був нокаутований, щоб зберегти здоров’я спортсмена. Однак у Ломаченка нічого з цього не було.

Наприклад, після бою Фьюрі – Уайлдер обидва боксери були відсторонені, тому що побували в нокдаунах, а американець до того ж програв нокаутом. Британець уже своє усунення відбув, а Вайлдер заборонено повертатися на ринг до квітня наступного року.

Ломаченко потрапив у скандал з прапором

  • Перемога над Коммі стала для Ломаченка другою поспіль у 2021 році. Після бою на спині Василя не було українського прапора, але був накинутий стяг рідного міста.
  • Такий вчинок розкритикували не лише фанати, а й легендарний Володимир Кличко. Він одним із перших відреагував на цю ситуацію.
  • Відразу після цього на сторону Ломаченка став інший український боксер Іван Редкач. Він запевнив, що прапор не головне після тріумфу.
  • Василь сам підкинув дров у вогнище скандалу. Боксер виклав ролик Московської патріархії.

Джерело:Сегодня

Оцініть статтю