Вгадайте, яка з цих сімей – несправжня? Це багато розповість про ваші стосунки з близькими

Сім’я – це те місце, де спочатку формується, а потім і розкривається людина. І ставлення до неї може багато розповісти про людину. Подивіться гарненько на цю картинку і подумайте, яка з сімей найменше схожа на справжню?

Якщо ви вибрали сім’ю №1

Ви з тих людей, хто з готовністю простягне руку допомоги в скрутну хвилину. Це ваш природний дар, який можна назвати безцінним. Ви точно знаєте, що зробити світ чистішим і кращим можна, тільки віддаючи і роблячи щасливими інших. Проте є небезпека перейти грань між бажанням допомогти і спробами контролювати чуже життя. Ось тут вам варто бути обережним.

Якщо ви вибрали сім’ю №2

Ви – дуже добра і чуйна людина, яка мріє про стабільні і вірні стосунки. Ваш ідеал сім’ї – любов, збережена до кінця життя, в якій обоє поважають один одного, щиро піклуються і бережуть. Сім’я і шлюб для вас важливіше кар’єри і займають головне місце в житті. Ви радієте можливості піклуватися про когось і завжди створюєте навколо себе атмосферу тепла і щастя. Ви – вірний і надійний друг, яких небагато. Однак іноді на вашій доброті грають не цілком чесні люди. Будьте обачнішими у виборі оточення, щоб уникнути душевного розчарування.

Якщо ви вибрали сім’ю №3

Для вас важливо не те, що зовні, а те, що всередині. Ви дуже вдумлива людина, яка перше зважує всі за і проти і тільки потім здійснює вчинок. Сім’я для вас – це союз рівних, де кожен вносить свою лепту в загальне благополуччя. Вам важливо бути поруч з тими людьми, які вас розуміють і з якими вам цікаво поговорити. Єдине, чого вам іноді не вистачає, – душевної теплоти і прихильності. Бути різнобічною людиною важливо, але ще важливіше дарувати навколишнім любов, не чекаючи нічого взамін.

Кажуть, що кожен з людей реалізує в своїй родині ті сценарії і установки, які він отримав в дитинстві від батьків. І, щоб зламати якісь внутрішні бар’єри, треба дуже постаратися.

Чи згодні ви з цим? Чи доводилося вам боротися з подібними речами?

Оцініть статтю