Ведмедів у Карпатах через тепло мучить безсоння — їх перестають багато годувати: «Сплять тільки шестеро»

В ефірі передачі ТСН на телеканалі «1+1» з’явився сюжет про погоду в Закарпатській області, яка заважає місцевим жителям.
Це стосується ведмедів в реабілітаційному центрі, які досі не впали в сплячку через занадто теплу погоду. Їм потрібно, принаймні, близько -10 градусів. Через те, що клишоногі недосипають, вони можуть стати нервовими і млявими.

Ведмідь Барт II, скріншот: YouTube
Ведмідь Барт II, скріншот: YouTube

Для міцного сну ведмедям необхідні стійкі морози в мінімум 10 градусів. З 32-х жителів Закарпатського звіринця поки сплять тільки шестеро. Інші гуляють вольєрами на радість туристам», — йдеться в ролику.
Однак українців заспокоюють, бо на здоров’я ведмедів відсутність сплячки ніяк не впливає, але подібні погодні умови ставлять під загрозу жителів місцевих населених пунктів, так як клишоногі, які живуть на волі, можуть спускатися в села в пошуках їжі. Відомо і те, що в барлоги, поки тепло, зараз ходять тільки Ведмедиці, яким скоро народжувати, що вони роблять під час сплячки.
Компанія ведмедів, скріншот: Instagram
Компанія ведмедів, скріншот: Instagram

Може мені теж урізати раціон? Безсоння замучила…», «Спробуйте їм колискову заспівати», «Легалізуємо коноплю, коноплю лікують», — пишуть користувачі в коментарях.

Оцініть статтю