Вечірня заява глави Кремля, яка п0трясла світ! Путін фактично відкритим текстом заявив, що Україні пора..

Президент Росії Володимир Путін фактично відкритим текстом заявив про підготовку військової ескалації в Україні

Таку думку висловив експерт з міжнародних питань Валерій Кравченко, коментуючи чергову пряму лінію президента РФ, передає Обозреватель.

“Коли була пряма лінія, ніким не шановний Захар Прилепин (російський письменник, прихильник терористів” ДНР “- ред.) Запитав, чи буде Росія підтримувати” ДНР “і “ЛНР”. Путін відповів – звичайно буде “, – нагадав експерт-міжнародник.

Кравченко нагадав також, що Путін пригрозив “важкими наслідками для української державності” в разі можливого настання ВСУ на Донбасі.

“Він сказав, що якщо Україна буде це робити, це буде загрожувати державності країни. Це пряма загроза, і Путін фактично нам сказав готуватися “, – зазначив експерт.

“У нас електоральний цикл. Згадайте історію з Савченко (арешт нардепа Надії Савченко за підозрою в підготовці держперевороту – ред.). Глава СБУ Василь Грицак розповідає про складах зброї, які знайдені. Можливо є і ті, які не знайдені. Росія готується до військової ескалації в середині нашої країни зі спробою повалити владу. З точки зору їх пропаганди, у нас тут нацисти і фашисти, хунта. Вони ретельно готуються. На такі тези мало хто звертає увагу, але це пряма загроза нашій державності “, – підкреслив Кравченко.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською…

Оцініть статтю