Вже офіційно! Заберуть все: Порошенко похолов. Вже в суді – гетьман відповість за все. Втекти не вдалось!

Печерський районний суд Києва 6 січня розглянув клопотання прокуратури і ухвалив рішення про арешт майна лідера партії «Європейська солідарність», народного депутата, пʼятого президента України Петра Порошенка.

Розгляд клопотання тривав упродовж майже пʼяти годин, засідання було призначене на 9:30 ранку.

Адвокат Порошенка Ігор Головань повідомив, що клопотання подав прокурор на прізвище Бєлкін. Захисник зазначив, що відповідно до КПК, такі клопотання розглядаються за участю народного депутата, який має бути повідомлений про судове засідання заздалегідь в установленому порядку.

“Вручити жодне повідомлення про підозру йому не могли (Порошенко не в Україні – ред.), направити поштою ми не могли, бо нам не пред’явили жодних документів. Ми бачимо абсолютне нехтування нормами права, спрямоване на одне – перешкодити лідеру опозиції здійснювати політичну діяльність”, — заявив адвокат Порошенка Ігор Головань.

Блогер Євгеній Прокопишин прокоментував цю ситуаціюю та написав на своїй Facebook сторніці:

Арешт накладено в рамках справи про державну зраду — це означає, що Суд бачить достатньо доказів проти Порошенка. Чекаємо деталей по тому, на що саме накладено арешт (нагадаю, що «Рошен» він переписав на сина, а ТВ-канали на своїх депутатів, тому на це арешт не буде розповсюджуватись, а от будинки, авто, рахунки в банках і тд – швидше за все буде). Веселих свят, Петре Олексійовичу

Раніше 6 січня Петро Порошенко повідомив, що повернеться в Україну 17 січня та візьме участь у судовому засіданні.

«Повертаюся не для того, щоби захищатися від Зеленського, а для того, щоб захищати Україну від некомпетентного керівництва і зовнішньої агресії. Від спроб зелених клептократів збудувати авторитарний режим і придушити опозицію, як це відбулося в Білорусі, Росії та Казахстані. І як це Янукович марно намагався зробити в Україні», – зазначив Порошенко.

Оцініть статтю