«Вова, у мене для тебе погані новини»: Щойно сивочолий Гетьман звернувся до Зеленського. ВІДЕО

За останні три тижні, коли Зеленський дуже напружено відпочивав: спочатку в Гуті з Єрмаком, потім у Буковелі з Коломойським, потім знову в Буковелі з Єрмаком.

Він нібито не помітив, що світ змінився. Росія вдерлася до Казахстану.

Так само, як і колись Радянський Союз вдерся до Угорщини та Чехословаччини. Це сприяло перетворенню світу в двополюсний, а Радянського Союзу і Росії – в посилену авторитарну державу, яка насаджує авторитаризм у цих країнах.

Україна сьогодні має захиститись як від військового вторгнення, так і від впливу Росії. Країна зараз потребує рішучих і спільних дій. І тому дивує, коли з питання України збираються парламенти всього світу для того, щоб спільно виробити рішення, які допоможуть Україні, Європі і світу.

А єдина країна, де не збирається парламент з українського безпекового питання – це є Верховна Рада України.Ми готові допомагати владі.

Ми готові давати свої думки і свої поради. Ми готові підставити плече, якщо треба. Ми готові взяти під руки, якщо треба.

Ми готові навіть пересувати ноги, якщо їх ноги не йдуть в європейському напрямку. Все це ми готові робити для того, щоб допомогти Зеленському, бо він – президент.

І в його немічних руках є булава. Але як кажуть: «до булави треба ще й голови».

Безумовно, ми як відповідальна державницька партія будемо працювати на об’єднання держави.

Будемо підтримувати всі ініціативи, які будуть спрямовані на те, щоб посилити оборонний потенціал нашої держави і європейський рух нашої країни, як ми це завжди робили.

Оцініть статтю