Володимир Зеленський у день народження Леоніда Кравчука зізнався, чи допомагає він керувати країною: «Я був вдячний»

Володимир Зеленський привітав Леоніда Кравчука з днем народження. Відповідне звернення з’явилося на телеграм-порталі українського президента.

Перший глава держави Україна, а також голова української делегації Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі відзначає 88-річчя 10 січня.

На честь цього Володимир Зеленський звернувся до Леоніда Кравчука з теплими словами. Український президент повідомив, що іменинник — розумна і досвідчена людина.

Леонід Кравчук - фото з Фейсбук
Леонід Кравчук — фото з Фейсбук

«На долю Леоніда Кравчука випало керівництво державою в складні часи, коли Україна тільки ставала на ноги і здобувала незалежність. Під його керівництвом Україна заявила про себе у світі і була визнана міжнародною спільнотою», — зазначив Володимир Зеленський.

Також український президент нагадав головування Леоніда Кравчука в Тристоронній контактній групі з укрегулювання ситуації на Донбасі.

Скріншот з відео, Володимир Зеленський
Скріншот з відео, Володимир Зеленський
«Тому я був вдячний, коли Леонід Макарович погодився очолити українську делегацію в Тристоронній контактній групі. Він багато зробив, щоб переговорний процес з мирного врегулювання просувався і Україна наближалася до відновлення територіальної цілісності, повернення своїх людей і територій», — повідомив він.

Оцініть статтю