“Все!Годину тому стало відомо,щ0 жінка з прoрoцтвa Вaнгu для України – це Оксана Марченко.” У Мережі aжiотaж через статтю “політолога-міжнародника”

«Жінка з пророцтва Ванги для України – Оксана Марченко. Це очевидно »- про це в своєму блозі на «Кореспонденті» заявив політичний оглядач Микита Варламов:
«Стало зрозуміло, хто та жінка з передбачення Ванги для України – це Оксана Марченко …

У таємничому прогнозі для України від Ванги йдеться: «Шукайте жінку …». Провидиця передбачила, що жінка очолить країну. Згідно прогнозу, це буде сильна і вольова жінка, яка здатна змінити історію України. На своєму шляху їй доведеться зіткнутися зі страшними випробуваннями, однак потім її чекає велике майбутнє.

Багато років прихильники Юлії Тимошенко вірили, що мова йде про неї, але Леді Ю програла всі свої президентські вибори, і її час безповоротно минув. Однак, на наших очах у велику політику заходить ще одна сильна жінка. І, як кажуть знаючі люди, вона відразу мітить в президенти.

Вчора Оксана Марченко записала досить різке відеозвернення, в якому оголосила про початок політичної кар’єри. Дружина Віктора Медведчука вступила в партію «Опозиційна платформа – За життя» та заявила, що буде захищати український народ від «зеленого» сваволі і беззаконня.

Сміливості Марченко не позичати. Вона не побоялася заявити, що свого часу особисто працевлаштувала президента Зеленського на канал «1 + 1», а той у відповідь обклав її, ще вчора не думав ні про яку політику, санкціями. «З кожною новою своїм підписом під беззаконними документами ви забиваєте черговий цвях в свій убогий політичну труну», – погодьтеся, не кожен політик наважиться на такий випад в сторону президента. А Марченко зважилася.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять, окуляри та текст «женщина из предсказания ванги для украины -оксана марченко. это очевидно 12:31 владелец страницы варламов никита политолог-международник оксана марченко записала довольно резкое видеообращение, в котором объявила o начале политической карьеры стало понятно, кто та женщина из предсказания ванги для украины это оксана марченко»

У Мережі активно коментують статтю. Так відомий блогер Igor Megera висміяв дану статтю:

«Политолог-международник» ААААААААААААААААААААААААААА” .

“Шизанутые”, “а-ха-ха,Кхе-кхе -кхе!”, “властєлін страніци”, “Та не накаркайте. Не дай Бог”, – коментують коричтувачі Мережі.

Оцініть статтю