Вся квартира догори дном: Настя Каменських посеред гори розкиданих речей назвала причину хаосу — «Тільки в одному випадку…»

Популярна співачка Настя Каменських показала, який хаос влаштувала в будинку, збираючи валізу. Яскравий знімок з’явився в її Instagram.

Настя на знімку сидить на підлозі в довгій футболці, але вона відкриває вид на її пишні сідниці та довгі ніжки.

Співачка ніби озирається на той бардак, що влаштувала і сама приходить в жах, тримаючи долоні біля щік. По всій кімнаті в купки розкладені речі на підлозі, вони купою лежать на дивані, стільчику біля столика для косметики.

Це при тому, що кімната нагадує гардеробну, в приміщенні чимало поличок і вішалок, де висять речі. У кадр трохи потрапила рожева валіза зірки.

Хоча по розкиданих речей і помітно, що Настя збирається в поїздку фактично в останню хвилину, ці збори, швидше за все, приємні.

Співачка вирішила поки зимові канікули відпочити, і так збирається в поїздку. Такий спантеличений вигляд у знаменитості й ще по тому, що вона роздумує, що потрібно взяти, а які речі їй не знадобляться.

Напевно багато передплатниці дізнаються в Насті себе, коли збираючись у відпустку в один середній по місткості валізу потрібно запихати чимало речей.

Настя з гумором написала, що тільки в одному випадку вдома може бути такий хаос — коли почалася підготовка до довгоочікуваної відпустки.

Багато передплатників з гумором відреагували на фото зірки. Хтось дізнався в цьому знімку себе, одна підписниця написала, що, як на зло, у неї буває, що зібрала заздалегідь валізу, а знадобилася річ, що лежить в самому низу і доводиться копатися у валізі.

Також багато писали, що завжди беруть чимало речей, але на відпочинку ходять у футболці та шортах. Можливо, Настя теж якраз задумалася, а чи потрібно їй класти стільки речей, тому і виглядає на фото такою мрійливою.

Звичайно, шанувальники стали гадати, куди цього разу полетить співачка. Були пропозиції, що це улюблена у Насті Мексика.

Оцініть статтю