Він такого не чекав! Другий термін Зеленського. Українці чітко сказали своє слово

Володимир Зеленський очолив антирейтинг українських політиків. А проти його другого терміну висловились майже 64% українців. Про це свідчать результати опитування, проведеного компанією SOCIS. Згідно із дослідженням, за Зеленського за жодних обставин не будуть голосувати 32,4% опитаних.

63,8% проти того, щоб Володимир Зеленський балотувався на другий термін. «За» висловились 26,4% опитаних. 67,4% опитаних вважають, що події в Україні розвиваються в неправильному напрямку. 18,5% вважають, що у правильному.

При цьому якби вибори президента України відбувалися наступної неділі, за Володимира Зеленського готові проголосувати 16,7% від усіх респондентів. За Петра Порошенка – 12,3%.

Інші кандидати: Юлія Тимошенко 8,6%, Юрій Бойко 7,9%, Ігор Смешко 5,1%, Дмитро Разумков 4,9%. Інші політики мають менші результати.

Дослідження проводилося 11 – 16 грудня 2021 року. Результати репрезентативні на рівні всієї країни за показниками віку (старші 18 років), статі, типу поселення (місто/село) та поділу на області. Опитування не проводилось в АР Крим та на непідконтрольній українській владі частині Донецької та Луганської областей.

Джерело

Оцініть статтю