Вірність і зрада! У парку знайшли прив’язану до дерева собаку, а поруч лежала записка…

Поруч лежала записка з віком тварини і кличкою. Суха інформація – і більше нічого…

Тут все стало ясно. Хтось таким жорстоким чином вирішив відмовитися від свого вихованця.

З-за стресу собака не підпускала до себе людей, тому вони зв’язалися з волонтерською організацією «Best friend».

Вірність і зрада! У парку знайшли привязану до дерева собаку, а поруч лежала записка...

«Страшна безвідповідальність… За час своєї волонтерської діяльності я побачила багато, але кожен раз дивуюся. Добре, що собаку залишили в парку, а не якомусь лісі, де її ніколи б не знайшли», – розповіла дівчина.

Швидше за все, собаку привезли з іншого міста, щоб вона точно не повернулася додому. Тварина не розумів, чому з ним так надходять, тому проявляв агресію до людей. Яні довелося покликати на допомогу досвідченого кінолога, щоб заспокоїти бідолаху.

Кінолог Марина знайшла спільну мову з собакою і відвезла її у ветеринарну клініку. Там оглянули тварину і діагностували запущений дерматит. Мабуть, господарі не хотіли займатися лікуванням вихованця і вирішили кинути його.

Вірність і зрада! У парку знайшли привязану до дерева собаку, а поруч лежала записка...

Зараз собака знаходиться на перетримці у Марини і проходить курс лікування. Яна розповіла цю сумну історію в соціальних мережах. До неї вже звернулося кілька людей з пропозицією забрати собаку.

«Цей випадок – яскравий приклад того, як поповнюються ряди бездомних тварин. На жаль, навряд чи господарі будуть покарані за свій вчинок…», – поділилася Яна.

Сподіваємося, що новий господар собаки буде відповідальним і доброчесною людиною.

Оцініть статтю