«Вічна і світла пам’ять»: за нез’ясованих обставин обірвалося життя «кіборга» з Донецького аеропорту

Про смерть «кіборга» з села Береськ, що на Волині, повідомила в соцмережі Фейсбук волонтер Світлана Войтович, передає Politeka.net.

«Щойно прийшла сумна звістка, пішов з життя за невідомих обставин наш побратим, захисник і просто чудовий чоловік Левуш Анатолій Євгенович! Вічна і світла пам’ять! Рідним і близьким щирі співчуття!», — написала волонтер.

Українці висловлюють слова скорботи в коментарях: «Царство Небесне рабу Божому Анатолію… Співчуття рідним…»; «Щирі співчуття рідним і вічна пам’ять загиблому».

За інформацією місцевого видання «Район.Рожище», в ніч на 3 січня 47-річному захиснику Батьківщини стало погано і він помер. Дочка покійного розповіла, що причиною смерті став розрив підшлункової залози. Чи це та, повинна встановити судмедекспертиза.

Також стало відомо, що рідні Анатолія Левуша зіткнулися з проблемою після його смерті — не можуть забрати тіло з моргу додому, щоб попрощатися з ним.
поліція, поліція України
За словами його дочки, в морзі вимагають спеціальне рішення про видачу тіла. Рідних відправили спочатку до прокуратури, а потім в поліцію, де знову перенаправили в першу інстанцію. Коли вони повернулися в прокуратуру, та

Оцініть статтю