В Одесі в обміннику чоловікові видали зайві 88 тисяч гривень: чим все закінчилося

Зростання цін зафіксовано в усіх штатах.

У США істотно зросла вартість вживаних автомобілів.

Про це повідомляє Car and Driver.

Зазначається, що середня ціна машин із пробігом приблизно на 35 відсотків вища, ніж на початку 2021 року. До того ж зростання цін зафіксоване практично у всіх штатах, хоча у деяких цей показник і менший, але не набагато. Наприклад, ціни виросли на 27 відсотків у Філадельфії, на 28% у штаті Юта.

Причини зростання цін усім відомі: обмежена пропозиція нових автомобілів “штовхає” попит у бік вживаних. А їх нестача призводить до росту цін на вживані. Однією з причин, з якої виник дефіцит вживаних автомобілів, є трейд ін. Дилери часто обмінюють старі авто на нові, а зараз нових мало. Дефіцит мікросхем, перебої в ланцюжках поставок і COVID-19 – так, причини все ті ж.

Середня ціна вживаного автомобіля перевищила 27 000 доларів на початку листопада і зараз становить трохи більше 27 500 доларів.

Наприкінці 2021 року пропозиція старих авто на ринку на 16 відсотків нижча, ніж на початку року. Кількість автомобілів на складах у дилерів росте, але надто повільно. Наприкінці листопада у дилерів уживаних автомобілів у США було 2,31 мільйона автомобілів, а в жовтні – 2,25 мільйони. Причому кількість автомобілів віком до двох років зростає швидше, ніж старших – від двох до восьми років.

Окрім того, зникла сезонність у коливанні цін. Якщо раніше ціни на вживані авто зростали навесні, а влітку стабілізувались, то у 2021 році вони невпинно ростуть, навіть влітку та восени.

Додамо, що це напряму стосується й України, адже саме з США дуже часто приганяють вживані автомобілі.

Читайте також:

Вживані автомобілі в Україні у 2022 році здорожчають на 15-20% – експерти

Вплине й на Україну: в Європі зафіксували різке зростання цін на вживані автомобілі

Купівля вживанх авто з США: експерт розповів, які існують ризики

Оцініть статтю