Годину тому! Офіційний візит: прямо до Києва. Важлива співпраця: потрібно діяти!

Президент України Володимир Зеленський у п’ятницю, 14 січня, проведе зустріч із президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим, який прибуде до України з робочим візитом, повідомляє пресслужба президента України.

Зустріч відбудеться в Маріїнському палаці в Києві.

Планується, що о 13:15 президенти вийдуть із заявами до представників ЗМІ. Наразі у Офісі Президента не повідомили теми розмови лідерів країн.

Нагадаємо, в середині грудня 2021 року Зеленський під час робочого візиту до Брюсселя провів зустріч із президентом Азербайджану Алієвим, під час якої було обговорено питання активізації двосторонньої співпраці між країнами.

На зустрічі Зеленський заявив, що питання звільнення громадян України, передусім кримських татар, яких незаконно утримують у Росії, є одним з  ключових пріоритетів.

Коротко про теми, які обговорювали Зеленський та Алієв під час зустрічі у грудні 2021 року:

Володимир Зеленський заявив про активізацію двосторонньої співпраці між країнами, завдяки домовленостям, досягнутим у межах його візиту до Азербайджану в грудні 2019 року.

Президент України зауважив, що політики акцентували увагу на транспортно-логістичному потенціалі співпраці. Зокрема – необхідності активізації роботи для реалізації транзиту вантажів за маршрутом Європа – Кавказ – Азія з використанням залізничного та морського транспорту.

Також Зеленський пригадав про позитивний досвід співпраці України з азербайджанськими компаніями у спорудженні автомагістралей і транспортних розв’язок у межах Національної програми “Велике будівництво”.

Оцініть статтю