Гучний скандал – звільнити Україну: Кива шокував всіх. Термінова заява – як він посмів?

Одіозний Ілля Кива зробив абсурдну та цинічну заяву, що напад Росії – нібито “звільнення”. Тим часом у країні-окупантці заявили, що війна – “неможлива”.

У своєму телеграм-каналі скандальний Кива 28 січня написав: “Чому відразу нападуть? – Звільнять!”. На обурливу заяву Киви у Росії відреагував Володимир Джабаров. Він обіймає посаду першого заступника голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ.

Відповідь Джабарова була такою ж абсурдною, пише 24 канал.

“Ставлюся з великою повагою до депутата Киви за його безстрашність боротися з режимом. Але війна між нашими країнами – неможлива”, – заявив Джабаров.

Раніше Кива вже робив подібні заяви. У розмові з російськими пропагандистами він заявив, що Україна має стати частиною єдиної держави з Російською Федерацією.

Таку заяву він зробив в ефірі російського федерального телеканалу “Росія 1”.

За словами Киви, останні 8 років Росія нарощувала військовий потенціал, щоб тепер “диктувати умови” і забрати “своє” – всю територію України.

“Сьогодні, через 8 років, Росія почала диктувати умови і заявляти про свої права. Правах на ту територію, яка, дійсно, на мою думку, повинна знаходитися в одному Союзі. Нашому слов’янському союзі”, – сказав він.

Заступник голови ЦВК і юрист Андрій Магера впевнений, що завдяки скандальним витівкам депутат Кива об’єднує українське суспільство проти російської агресії.

Як це не парадоксально виглядає на перший погляд, але Ілля Кива виконує для нашої країни достатньо позитивну функцію, додатково дискредитуючи проросійські парламентські сили в Україні.

Подумайте самі, своїми скандальними витівками цей депутат відштовхує рештки поміркованого електорату від ОПЗЖ, маргіналізуючи партію, об’єднує українське суспільство проти російської агресії.

Як носій суспільного негативу Кива інфікує ним все, що пов’язане з ОПЗЖ.

“Тому за подальше майбутнє ОПЗЖ я спокійний — вони потонуть в політичному маргінесі на тлі зростаючого політичного рейтингу партії Мураєва. Амінь”, – підкреслив Магера.

Оцініть статтю