Гірка правда! З приватного життя: Кравець злила, розповіла усе – Зеленський шокований, не чекав

Акторка студії «Квартал 95» Олена Кравець розповіла, що останнім часом вона дуже рідко бачиться із родиною свого друга і кума Володимира Зеленського. Однак, попри високу посаду, він залишився для неї і досі просто Вовою, а не Володимиром Олександровичем. Про це Кравець розказала у інтерв’ю Марії Єфросиніній.

«Ми стали значно рідше бачитися. Тому що я, хоч і не працювала в офісі, але все одно, людина була у житті. Я нікому не відкрию ніяких секретів, ми були в одному колективі, на одній сцені, ми проводили багато часу на гастролях, в автобусах, на концертах, на зйомках, у роботі». Звичайно, з 2019 року все сильно змінилося», – зізналася Олена Кравець.

Акторка поділилася, що не слідкує за політикою та дистанціюється від новин, однак стежить за тим, який вигляд має Зеленський.

«Слідкую за тим, як Вова виглядає, тому що я давно вже його знаю, мені важливо, як у нього надбрівна ось ця штука, наскільки він напружений», – сказала акторка.

Олена Кравець також зауважила, що востаннє бачилася із Зеленським на концерті з нагоди Дня Незалежності і, попри навантаження та потрясіння останнього часу, він не втрачає «щось природне, людське».

«Думаю, що у нього стала товстішою шкіра, розумію, що він змінився, але, попри це, я можу не перейменовувати його у телефоні», – зізналася Кравець.

Вона розповіла, що лише зрідка пише куму есемески, відзначаючи гарну промову чи вітаючи із днем народження дітей. Мовляв, не набридає, щоб не відволікати від важливого. А він відповідає: «спс, люба».

Як відомо, хрещеним дочки Володимира та Олени Зеленських Олександри є чоловік Олени Кравець Сергій. Сама ж Олена хрестила першу леді.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський разом зі своєю дружиною Оленою долучилися до одного з номерів новорічного випуску “Вечірній квартал”.

Однак, за словами Кравець, «він просто трохи підіграв нам в номері, про який навіть не знав».

«Ні, він не брав участі. Він просто трохи підіграв нам в номері, про який він навіть не знав. Тобто так був побудований номер, що він просто робив те, що йому говорять», – заінтригувала Кравець.

За словами Кравець, з боку Зеленського це була просто імпровізація. Також учасниця шоу зазначила, що всім акторам було приємно бачити президента, але без жартів на зйомках не обійшлося. «Він сміявся», – сказала вона.

Оцініть статтю