Долонею крuхтu зі столу не змітай – не до добра!

На чтение 2 мин. Опубликовано 

Якщо хочете добре жити — забудьте про витирання крихт зі столу рукою.

Люди, які розуміються в цьому розповідають чому так не можна робити.

Чому не можна витирати зі столу рукою і наскільки небезпечно це може бути для людини?

У народі кажуть, що стіл і стільці потрібно дуже поважати, бо обідній стіл завжди асоціювали з годувальницею. Якщо зневажливо ставитися до цих прикмет, то це може зашкодити покаранням.

Чому так шанували стіл? Бо за ним завжди збирається вся родина, дякували Богу за хліб та життя, тому його вважали сакральним.

Найпоширеніша прикмета пов’язана зі столом — це те, що не можна стирати крихти зі столу рукою, бо прийде бідність у сім’ю. Замітаючи крихти без ганчірки ви провокуєте бідність, бо показуєте свою неповагу до їжі.

Чому не можна зі столу витирати крихти папером і стукати по стільниці?

Варто зауважити, що витирати стіл будь-яким папером це теж неповага до столу. Також за прикметою стіл бажано накривати скатертиною, і після прийняття їжі струшувати її, а стіл протирати.

Не можна стукати по столі, закидати на нього ноги. Запам’ятайте, що обідній стіл тільки для їжі! Не використовуйте його для малювання чи рукоділля.

Як привернути удачу згідно з прикметами, що пов’язані з обіднім столом?

Якщо ви будете поважати ці прикмети, то до вас неодмінно прийде щастя, а у родині пануватиме гармонія.

Покладіть під скатертину на столі купюру перед обідом, а після трапези заберіть непомітно гроші та покладіть у гаманець, так ви привабите до себе гроші.

Пам’ятайте, що у домашнього столу особлива енергетика. Не сваріться біля нього, завжди тримайте у чистоті. За столом говоріть тільки про добро та дякуйте за те, що маєте.

А ви вірите у прикмети?

Джерело

Оцініть статтю