До сліз! На Закарпатті 8-річний хлопчик прийшов у поліцію, щоб знайти Св. Миколая: просив інвалідний візок для брата

У місті Свалява, що на Закарпатті, 8-річний хлопчик прийшов у поліцію, щоб знайти Святого Миколая. Дитина хотіла попросити у нього інвалідний візок для свого молодшого братика.
А для цього йому було необхідно «передати» Миколаю дуже важливий лист. Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції у Закарпатській області.

8-річний «заявник» дуже просив поліцейських допомогти у пошуку Святого Миколая, вони, своєю чергою, пообіцяли дитині зробити все можливе та передати послання адресату. Коли співробітники поліції відкрили листа, були не тільки здивовані, а й розчулені. Адже хлопчик просив принести у якості подарунку його молодшому 6-річному братові інвалідний візок.

Оскільки до свята залишалися лічені дні поліцейські спільно з волонтерами взялися здійснювати бажання дитини. Вони влаштували для Стаса справжнє диво: разом із «Миколаєм» приїхали до нього додому та передали хлопчику та двом його молодшим братикам подарунки. Серед яких був не лише інвалідний візок, а й зимовий одяг, іграшки та багато солодощів.

Відео дня:

Джерело

Оцініть статтю