Дівчата та жіночки, не повторюйте моєї помилки: З Настею Каменських трапилася біда, зірка розповіла про її жахливі наслідки

Українська співачка Настя Каменських тиждень тому поділилася, що у неї сталася панічна атака.

Саме через стрес та втому Настя вирішила з мамою і близькою подругою Анною поїхати до Мексики, та змінити ситуацію. У новому реаліті “Девочки рулят” виконавиця розповіла, що під час відпустки з нею вдруге сталася панічна атака.

“Я не знаю, що зі мною відбувається. Я гадала, що на Києві все зупиниться. У мене знову сталася панічна атака. Я вам клянуся, у мене в житті такого ніколи не було. Ніколи. Я взагалі не знала, що таке панічна атака”, – запевнила Настя.

Водночас артистка вперше зізналася, що вона перехворіла на кoрoнaвiрус. І, як сказав лікар Насті, її атаки – це наслідки C0VlD-19.

“Я нікому не розповідала, але я перехворіла кoрoнавірусoм. Як лікар мені сказав, це такі наслідки. Ми поїхали до Мексики, я дуже сподівалася, що це не повториться. Та, як бачите, мене просто розірвало на шматки”, – зізналася артистка.

Аби позбутися страхів, стресів та болю, який накопичився всередині, Каменських із мамою та подругою вирішила пройти давній ритуал часів майя темаскаль, який очищує від негативу. У реаліті Настя показала, як відбувалося очищення і що після нього вона з подругою плакали і не могли зупинитися.

Цього разу мене накрило настільки сильно, я шалено боялася, перебуваючи всередині. Вийшовши з темаскаля, я відчула порожнечу, яка раніше була заповнена страхом та негативом. Я пам’ятаю цей шалений страх, який заволодів мною, у мене не вистачало дихання, сльози, біль, всі відчуття, які можуть переживати люди. Так, у цій стародавній порожнечі, що лякає, я знайшла просвітлення та свою свободу – поділилася Настя Каменських

Оцініть статтю