Жінка відмовuлась від здорової дuтuнu одразу після народження, сказавшu чоловіку що вона загuнула. І ось чому…

На чтение 2 мин. Опубликовано 

Рідна мати відмовилась від дитини відразу ж після пологів. А вся справа в кольорі шкіри – ймовірно, жінка зрадила своєму чоловіку, але до кінця не була впевнена, від кого завагітніла. Вона прийняла рішення написати відмову від дитини , а своєму обранцю сказати, що дитина народилася мертвою.

Дитина залишилася нікому не потрібною і поки в лікарні готували документи на переведення до дитячого будинку, одна з медсестер виявила, що з немовлям щось не так. З’ясувалося, що у нього почалося кисневе голодування, тому малюк потрапив в реанімацію. На щастя, зусилля лікарів не пройшли даром – пацієнт одужав і готувався до переїзду в дитбудинок, але та сама медсестра так звикла до дитини, що вже не могла жити без нього.

Про все те, що трапилося жінка розповіла коханому, сподіваючись, що він буде не проти усиновити хлопчика. До слова, довгий час у пари не виходило стати батьками, однак чоловік був проти. В результаті дружині якимось дивом вдалося переконати обранця і Марк, так пара назвала сина, знайшов люблячу сім’ю.

Буквально через рік подружжя стало ще щасливішим – коли надія вже згасла, жінка завагітніла. Тепер у Марка є молодша сестра, а їх мама з татом ні про що не шкодують.

Оцініть статтю