Жіночий гороскоп з 17 по 23 січня: чекайте змін у сфері стосунків

Гороскоп на другу половину січня говорить про те, що очікується складний і напружений період через ретроградність Меркурія. Варто готуватися до кардинальних змін в житті, а ось від великих покупок потрібно утриматися.

Астролог розповіла, що чекає всіх жінок за знаком Зодіаку в найближчий тиждень, з 17 по 23 січня. Про це інформує Ftimes.

Для творчих людей цей тиждень стане сприятливим. Можна втілювати в реальність найсміливіші ідеї. Особливі зміни чекають у сфері особистих взаємин. Але все нове буде сприятливим і спокійним.

Від фінансових витрат і великих покупок краще утриматися. А гроші направити на корисні справи.

Овен

Вам доведеться на цьому тижні стати справжніми аналітиками. Це допоможе успішно виконати всі плани в професійній сфері. Сміливо починайте творчі проєкти – вони виявляться дуже перспективними.

Телець

У вас на цьому тижні вийде відшукати відповіді на найактуальніші питання. Але будьте дуже обережні – через особисту неприязнь є ризик вплутатися в конфлікти. Найрозумніше буде зараз – ігнорувати подібні ситуації.

Близнюки

Будь-яку конкуренцію ви витримаєте успішно. Але вам не слід приступати до чогось нового і мало вивченого. Виконуйте тільки ту роботу, в якій ви добре розбираєтеся. Постарайтеся більше проводити часу на свіжому повітрі, але не забувайте тепло одягатися.

Рак

У вас очікується в найближчий тиждень багато емоційних моментів. І більшість з них будуть радісні. Доведіть до ладу свій раціон і не забудьте влаштувати розвантажувальні дні для свого організму.

Лев

Вам не варто кидатися за першим покликом на допомогу. Навіть якщо це поклик близьких або рідних людей. Дайте їм шанс розібратися самостійно розібратися зі своєю ситуацією. Цей тиждень буде вдалий для подорожей.

Діва

Тиждень буде наповнений несподіваними зустрічами зі старими знайомими. Вони точно подарують вам приємні і яскраві емоції. Можете також зайнятися самонавчанням, особливо це стосується творчої сфери.

Терези

У найближчий тиждень вам рекомендується нікого не слухати й думати тільки своєю власною головою. Чужа думка може збити вас з вірного шляху. А в грошових питаннях дотримуйтесь особливої обережності.

Скорпіон

Вам астрологи рекомендують в найближчі сім днів більше відпочивати та висипатися. Також варто зайнятися якимись духовними практиками. Постарайтеся нікому не брехати – це дуже важливо. Правда дуже швидко спливе назовні, а наслідки такої ситуації виявляться руйнівними.

Стрілець

Пошукайте відповіді на актуальні питання у своєму минулому. Також можуть допомогти розмови з близькими друзями. Спілкування з ними вам підкаже правильний напрямок і наповнить необхідним натхненням і енергією.

Козоріг

Утримайтеся на цьому тижні від кардинальних змін у сфері особистих взаємин. Добре все обміркуйте і проаналізуйте, а тільки після цього починайте діяти. Ви можете досягти успіхів у спорті, творчої та інтелектуальної діяльності.

Водолій

У спілкуванні з оточуючими намічаються проблеми й вам важко буде знайти з ними спільну мову, як би ви не старалися. Проблему доведеться вирішувати самостійно. А поки – постарайтеся уникати активного спілкування і попрацюйте поодинці.

Риби

У ваших можливостях і успіхах будуть багато сумніватися. Але не варто звертати з наміченого шляху. Дійте саме так, як вважаєте за потрібне і правильним – перемога буде за вами. У вас настає відмінний час для нових справ і проєктів. Впустіть у своє життя зміни.

Оцініть статтю