«Забороняють Дихати, Я Поступово П0мру…» Скандальна Більченко Поскаржилася На Нестерпне Життя В Росії!

Скандальна українська поетеса і перекладачка Євгенія Більченко вкотре поскаржилася на Росію, куди переїхала після звільнення з педуніверситету ім. Драгоманова через любов до «русского міра». Виявилося, що росіяни не прийняли її у себе, не дають працювати та ще й «цькують» у мережі.

Жінка зізналася, мовляв, уже не може так жити й «скоро помре». Одкровеннями вона поділилася на своїй сторінці у Facebook.

У пості Більченко наголошує, що жителі РФ були не дуже раді її переїзду, у соцмережах вони почали поширювати «пекельні статті, меми та віруси».

«Я не знала, наскільки це страшно і нестерпно. Не витримаю другої хвилі цькування, просто не хочу і не можу її витримувати… Українські опоненти захлинаються від радості, що мене тут цькують: «Росія нищить своїх людей». Це настільки не так, що я не можу так зрадити світ, який люблю. Не знаю, що робити з цими пекельними статтями, мемами, вірусами, що ллються із усіх щілин мережі», – висловилася поетеса.

За її словами, коли жила в Україні, їй писали образи у Facebook. А після переїзду це стали робити росіяни у «ВКонтакте» (заборонена в Україні соцмережа. – Ред.). Вона зізналася, що через це у неї «зникає бажання жити», і вона збирається «піти з мережі».

«Не можу так жити. Я намагалася. Чесно. Людина не може терпіти так довго таку сильну фізичну і моральну муку… Мене більше не буде в мережі довго, можливо, ніколи, я намагаюся взяти курс на самознищення», – заявила Більченко.

У пості своєму довгому вона також говорить, що попри науковий ступінь, у Росії її не беруть на викладацьку роботу в навчальні заклади. Крім цього, нібито не дозволяють їй писати вірші, виступати й навіть продавати книги.

«Мені забороняють дихати. Дихати – карається. За нагадування, що я була докторкою наук, чекає покарання. Що я взагалі – професорка, вчена, у мене хоч щось є? Це знищується брудним чорним сміхом, ніби мене спалюють на вогнищі, і довкола всі регочуть», – написала Більченко.

Вказала поетеса й на проблеми зі здоров’ям – каже, що є підозра на рак шийки матки, але грошей на лікування у неї немає.

«Не знаю, навіщо я доживаю. Коли лікар робив мені «Супутник» (російська вакцина проти коронавірусу. – Ред.), то сказав, що, коли я не лікуватиму ще хронічний сепсис, далі буде гірше, і я поступово помру», – констатувала Більченко.

Нагадаємо: ще у 2017 році Євгенія Більченко потрапила до бази «Миротворець» за свої проросійські погляди. Поетеса брала участь у Євромайдані, але з часом заявила, нібито розкаюється у цьому й почувається винною за те, що підтримувала Революцію Гідності.

У 2021-му вона відзначилася підігруванням російській пропаганді – заявляла про «розгул нацистів» в Україні та нібито «колоніальний статус» держави. Крім цього, висловлювала невдоволення щодо нових норм закону про українську мову. В липні професорку університету імені Михайла Драгоманова звільнили з роботи.

Євгенія Більченко

Джерело

Оцініть статтю