Звичайні губи і ніяких скул: 10 архівних фото Лободи, на яких ви її навряд чи впізнаєте

Світлана Лобода відома своїм яскравим сценічним образом, який останні роки незмінний. Мініатюрна блондинка з пухкими губами, високими вилицями і розкішними формами любить бути в центрі уваги і підкреслює свою виразну зовнішність ефектними вбраннями.

Але часом вона ділиться в особистому блозі простими фото зі звичайного життя або архівними кадрами, на яких її імідж ще в процесі становлення.

Пропонуємо 10 знімків Лободи, на яких впізнати зірку сцени практично нереально.

Світлана Лобода належить до того типу жінок, хто заперечує втручання в зовнішність з боку пластичних хірургів. Відстоюючи свою натуральність, співачка готова навіть судитися. А для наочного доказу природних даних регулярно викладає в мережу знімки з дитинства і юності.

Проте в пресі раз у раз з’являються коментарі фахівців, які стверджують, що губи у співачки силіконові, контури обличчя і вилиці – результат застосування гіалуронових філерів, а ніс явно виправлений за допомогою ринопластики… Ми не будемо вдаватися в тонкощі улюблених б’юті-процедур Лободи, а пропонуємо просто помилуватися, як змінювався образ зірки за останні кілька років.

Звичайні губи і ніяких скул: 10 архівних фото Лободи, на яких ви її навряд чи впізнаєтеЗвичайні губи і ніяких скул: 10 архівних фото Лободи, на яких ви її навряд чи впізнаєтеЗвичайні губи і ніяких скул: 10 архівних фото Лободи, на яких ви її навряд чи впізнаєтеЗвичайні губи і ніяких скул: 10 архівних фото Лободи, на яких ви її навряд чи впізнаєтеЗвичайні губи і ніяких скул: 10 архівних фото Лободи, на яких ви її навряд чи впізнаєтеЗвичайні губи і ніяких скул: 10 архівних фото Лободи, на яких ви її навряд чи впізнаєтеЗвичайні губи і ніяких скул: 10 архівних фото Лободи, на яких ви її навряд чи впізнаєтеЗвичайні губи і ніяких скул: 10 архівних фото Лободи, на яких ви її навряд чи впізнаєтеЗвичайні губи і ніяких скул: 10 архівних фото Лободи, на яких ви її навряд чи впізнаєтеЗвичайні губи і ніяких скул: 10 архівних фото Лободи, на яких ви її навряд чи впізнаєтеСвітлана Лобода в різні періоди життя (фото: instagram.com/lobodaofficial)

Оцініть статтю