Зеленський не очікував: стало відомо, яка пародія «Кварталу 95» приголомшила президента

Останній випуск «Кварталу» виявився дуже вдалим. За словами знаменитого журналіста Дмитра Гордона, артисти відомого шоу змогли здивувати Володимира Зеленського

Відомий український журналіст, ведучий програми «в гостях у Дмитра Гордона» Дмитро Гордон повідомив, що колишні колеги Володимир Зеленського зі студії «Квартал-95″змогли здивувати президента України.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Сьогодні»

Відомо, що останній випуск «Кварталу» виявився дуже вдалим. За словами знаменитого журналіста Дмитра Гордона, артисти відомого шоу змогли здивувати Володимира Зеленського і всю Україну.

Є відомості про те, що нещодавно була програма «ХАРД з Влащенко» на телеканалі «Україна 24», де в гостях був Дмитро Гордон.
Український журналіст акцентував свою увагу на останньому випуску студії «Квартал-95», який був присвячений Новому року.

Як відомо, на новий випуск прийшов президент України Володимир Зеленський і його дружина. Дмитро Гордон публічно заявив, що гаранту України дуже сильно сподобався виступ його колишніх колег, особливо пародія на президента.

Для президента, який був присутній, це була несподіванка. «95 квартал» надійшов дуже мужньо – мені вони сказали, що готують. І вони настільки класно про мене зробили-сміливо і з гумором. І президенту було не по собі-я це бачив. І був сміх крізь сльози», — розповів український журналіст.

Крім цього, в YouTube на офіційній сторінці студії «Квартал-95» є цей новорічний виступ, де можна самим побачити цей унікальний виступ. Українці не пройшли повз цей відеоролик і написали чимало відгуків.
Молодці, хлопці! Спасибі і з Новим роком, новими жартами і успіхом!», «З Новим роком! Всім людям щастя! Бог з Україною і з нами! Хто любить життя ті люблять Україну!», «З Новим Роком Україна!», «З Новим роком Рідна Україна!», «оч круто! З новим щастям»)», «спасибі, прекрасно) по Гордону-чесно і справедливо)», — написали відгуки українські глядачі.

Коментарі

Оцініть статтю