“Зменшити їм у 70 рaзiв і дoдaти пенсіонерам”: Зеленський зaвдaсть yдaрy по зaрплaтaх чuнoвникiв.

В мережі декілька хвилин тому зявилася інформація що Президент Володимир Зеленський, можливо зовсім скоро, завдасть нищівного удару по зарплатах чиновників, скоротивши її в кілька десятків разів. Про це йдеться на сайті президента.

«На сайті президента Україниз’явилася чергова петиція. На цей раз, автор петиції Геннадій Онищенко незадоволений зарплатою одного з українських чиновників і просить Зеленського її зменшити в 70 разів», – йдеться в повідомленні.

На думку автора петиції, державний чиновник не може отримувати мільйонні гонорари, в той час як більшість громадян України ледве зводять кінці з кінцями. Як вказує в документі його автор, 15 топ-менеджерів державної компанії «Нафтогаз» за 2017 рік «отримали аж 204 мільйони народних гривень заробітної плати і премій». Онищук навіть порахував, що це за 12, 750 млн. грн. на 16 осіб», – підкреслюється в повідомленні

За два дні після публікації документ набрав 712 голосів з необхідних 25 000.

Як повідомлялося раніше, колосальна зарплата екс глави НАК «Нафтогаз» Андрія Коболєва обурила українців, які очікують змін після приходу до влади президента Володимира Зеленського. Напередодні оголосили зарплату чиновника за минулий рік.

Блогер Михайло Шнайдер розповів, яку користь українці могли б отримати, якби ці гроші пішли в правильне русло. Він звернувся до глави держави з проханням виправити фінансову несправедливість, яка виникла на тлі високих тарифів.

«Вчора стало відомо, скільки ексглава Андрійко Коболєв «Заробив» за 2019 Рік. А тепер УВАГА. За минулий рік Андрійко отримав… 286 мільйонів 500 тисяч гривень. Ви тільки вдумайтеся в ці фантастичні Цифри. Це кілька вантажівок готівки», — підкреслив Михайло Шнайдер

джерело

Оцініть статтю