«Куля майже зруйнувала хребет»: здоров’я 22-річної Жанни після розстрілу на Південмаші пішло на поправку

У Дніпрі двох постраждалих від Артемія Рябчука 1 лютого перевели з реанімації. Про це розповів під час брифінгу генеральний директор Дніпропетровської обласної лікарні Сергій Риженко, повідомляє liga.net.

За словами медиків, постраждалим від стрілянини на Південмаші перелили майже 12 літрів крові, яку здали понад 100 дніпрян.

Майже чотири літри перелили військовослужбовцеві Жанні. Дівчина отримала найтяжчі поранення.

Одна з куль майже зруйнувала хребет. Лікарям довелося під час операції діставати фрагменти кістки. Тривалий час лікарі утримувалися давати будь-які прогнози щодо майбутнього цієї пацієнтки.

Зараз же Сергій Риженко розповів, що бачить покращення. Дівчина рухає ногами, показує все, що може зробити здорова людина.

«Дівчина постійно воркує з мамою, яка від доньки просто не відходить. Усіх постраждалих постійно відвідують найближчі люди. Раніше я говорив, що майбутнє Жанни — туманне, то зараз вважаю, що все в неї буде добре», — зазначив Сергій Риженко.

Як раніше повідомляла Politeka, 27 січня на території «Південмашу» Нацгвардієць строкової служби Артемій Рябчук розстріляв людей та втік зі зброєю. На місці загинули п’ятеро осіб: четверо військовослужбовці та одна працівниця підприємства. Ще п’ятеро отримали поранення, троє з них були у вкрай важкому стані. Артемія Рябчука затримали у передмісті Дніпрі через кілька годин після трагедії.

Оцініть статтю