Маленька дівчuнка з особлuвою зовнішністю отрuмала безліч негатuвнuх коментарів у соцмережі

Маріанна Боурінг – звичайна жінка з Австралії, у якій народилася дуже незвичайна дочка Анджеліка. Дівчинка дуже життєрадісна і усміхнена дитина з невеликим нюансом на обличчі – червоною родимкою.

Маріанна вирішила зробити окрему сторінку маленької дочки в Інстаграм, куди публікувала її знімки. Тільки ось жінка була в шоці від коментарів злих людей, які почали ображати дитину через  пляму.

Сама родима пляма – це косметична особливість, тому проблем зі здоров’ям у дитини немає. А от оточуючі люди думають по-іншому. Коли мама з донькою відвідують якесь громадське місце, деякі люди починають закриватися, думаючи, що у дівчинки якась дерматологічна хвороба.

Маріанна скаржилася, що одні її просять менше показувати Анджеліку, інші коментатори пропонують приховувати плями з допомогою косметики, треті ж заявляють, що малятко ніколи не вийде заміж і не буде щаслива.

Жінка продовжує вважати свою дочку найкрасивішою і нікого не слухає. Вона просто не розуміє, які повинні бути злі люди, що пишуть маленькій дитині різні образи.

Оцініть статтю