Медсестра обняла дuтuну, що плаче, і ця історія облетіла всю мережу

Якщо чужа дитина плаче від того, що їй погано, то більшість з нас захоче заспокоїти її. Адже малюкові зараз так потрібна підтримка дорослої людини.

5-річний Слейд Томпсон змушений був довго і часто лежати в лікарнях. Одного разу, після проведеної операції він прокинувся і побачив, що мами поруч немає. Малюк почав кликати її, але вона не приходила. Хлопчик дуже злякався і заплакав.ОЦЕНИТЕ

В цей час біля палати опинилася медсестра Енні Хагер. Жінка зайшла в бокс, і запитала у Слейда чому він плаче. Хлопчик зізнався, що він відчуває біль і йому страшн0. Малюкові захотілося, щоб його обійняли.

Медсестрі стало шкода маленького пацієнта, вона прилягла поруч з ним і обняла. Хлопчику відразу стало легше, і він почав заспокоюватися. Через деякий час прийшла мама Слейда і побачила це видовище.

Жінка розчулилася від такої зворушливої ​​картини і сфотографувала сина, лежачого з медсестрою. Пізніше мама виклала знімок в соцмережі, і він став дуже популярним.

Коли хлопчик виписувався з лікарні, то він не забув про добру жінку. Слейд підніс Енні квіти і сказав «спасибі» за її сердечність. Медсестра у відповідь розплакалася від хвилі почуттів.

Оцініть статтю