Навіщо сушити одяг на морозі, та чому так завждu робили наші бабусі

У холодну пору року, коли на вулиці дощ або сніг, сушити одяг після прання часто доводиться всередині приміщення. В селі білизну сушать саме на дворі, але ніхто не задумувався, чому так робить більшість жителів.

Можна подумати, що білизна в теплій хаті мала б висохнути значно швидше, ніж на вулиці взимку. Тому ця порада може здатися вам дивною, правда, деякі досвідчені господині розпочинають велике прання саме з настанням морозної погоди. Річ полягає в перепаді температур. Коли ми розміщаємо мокру білизну на морозну погоду, то вона висихає внаслідок змін температури.

Ще однією перевагою такого методу є те, що мороз є чудовим антибактеріальним методом, який дезінфікує одяг. Після такої спроби, ваш одяг буде свіжим та практично сухим. Щоб пришвидшити сушіння, слід речі після вулиці ще пропрасувати праскою. Тільки не забудьте струсити сніг, перед тим, як внести одяг в кімнату.

Раніше для цього використовували чавунне приладдя, але зараз все значно швидше та легше, оскільки процес прання та прасування супроводжується сучасними гаджетами.

Колись підготовку до прання речей розпочинали ще звечора: на ніч замочували брудну білизну, а вранці йшли полоскати до течії річки. Робили це переважно гуртом, щоб було веселіше.

Як Ви сушите білизну взимку?

Джерело:merezha.co

Оцініть статтю