Наймолодша мама Українu в усьому зізналася: “Надuвuлися фільмів”

Школярка Тетяна Лучишин, яка в 12 років народила дитину, зізналася, хто є батьком малюка

Тетяна не зізнавалась, від кого вона завагітніла, і поліція провела  експертизу, назначивши ДНК-тести вітчиму Тані, її зведеному і рідному братам. Також  тест здав сирота, який живе з родиною, та рідний брат матері дівчинки, який мешкає на першому поверсі в тому ж будинку.

Результат — жоден з них не є батьком дитини.

“У поліції сказали, якщо Таня не зізнається, визнають її неадекватною, а дитину заберуть. Тоді вона зізналася. Провели нову ДНК-експертизу, яка підтвердила, що це двоюрідний брат Тані — Остап. Він син мого брата Михайла від першого шлюбу”, – розповіла виданню мати дівчини

Остап, якому на той момент було 14 років, зізнався, як все було. Каже, надивилися фільмів для дорослих в Інтернеті.

Жінка також розповіла й про скандальні ток-шоу на одному з телеканалів, в яких вона брала участь разом з донькою. За її словами телевізійники їм багато чого наобіцяли, але нічого з обіцяного не виконали. А сама участь в шоу принесла їм лише неприємності.

“Просила, аби на каналі пояснили, що нічого нам не платили. Я у Бориславі багато років живу. Мене багато людей знає. Коли грошей не маю, а хочу дітям купити ковбаси, йду в магазин — “на бороду” беру (у борг. — ред). Після ток-шоу мені вже у борг не давали, казали, що гроші маю, бо телеканал заплатив мені. Я у магазині плакала і клялася, що не брала ніяких грошей. На каналі пообіцяли, що на Таню чекає сюрприз! Таня його до цих пір чекає! Пише їм, але вони рідко відписують. Кажуть, мають багато роботи…”, – розповіла жінка.

Loading video

джерело

Оцініть статтю