На Дніпропетровщині чоловік два роки ґвалтував свою маленьку дочку: його взяли під варту

У Кривому Розі Дніпропетровської області 34-річний чоловік регулярно ґвалтував свою маленьку дочку. Йому повідомили про підозру та взяли під варту.

Як повідомляє «Інформатор«, посилаючись на Криворізьку південну окружну прокуратуру, зловмисник став самостійно виховувати 12-річну дівчинку та хлопчика після смерті їхньої матері. Про його злочинні дії стало відомо лише коли сім’єю зайнялися соціальні служби.

У розмові із психологом дівчинка розповіла, що з нею відбувається вдома. Після цього у липні обох дітей забрали до реабілітаційного центру. Наразі триває досудове розслідування.

Нагадаємо, на Хмельниччині чоловіка засудили до 8 років та 6 місяців позбавлення волі за розбещення неповнолітньої доньки та заподіяння їй тяжких тілесних ушкоджень. Слідство встановило, що понад 5 років дівчинка зазнавала насильства, а 2019 року батько облив її сірчаною кислотою.

Розбещувати доньку батько почав із 14-річного віку. Засуджений тримав дитину в постійній психологічній напрузі.

Також у Кам’янському судитимуть 44-річного батька, якого звинувачують у систематичному зґвалтуванні власних дочок. Наймолодшій було шість років. Щоб вони нічого не розповіли, батько погрожував, що залишить їх без їжі та здасть до дитячого будинку.

Оцініть статтю