Не випустили! Медведчук все: офіційне рішення – кінець олігарху. Хто наступний – шокуючі деталі: закрити!

Печерський районний суд Києва сьогодні продовжив ще на два місяці домашній арешт нардепу ОПЗЖ Віктора Медведчука за так званою «вугільною справою».

Про це повідомив депутат ОПЗЖ Ренат Кузьмін у понеділок, 10 січня, у своєму Telegram-каналі.

Він пише, що Медведчуку продовжили домашній арешт з 6 до 10 місяців.

Таким чином, якщо рахувати від 10 січня продовження домашнього арешту Медведчука на два місяці, тобто на 60 діб, то його строк продовжили до 1 березня 2022 року.

Віктору Медведчуку висунуто дві підозри: перша – у державній зраді Україні, пов’язаній із видобутком нафти й газу в Чорному морі у змові з окупаційною владою Криму, друга – у державній зраді, пов’язаній із домовленостями про постачання вугілля з окупованих територій Донбасу.

8 жовтня йому повідомили про підозру за державну зраду та сприяння діяльності терористичної організації. За словами Генпрокурора Ірини Венедіктової, у справі йдеться, зокрема, про закупівлю вугілля з СОТ у терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР».

12 жовтня Печерський районний суд Києва відправив Медведчука під цілодобовий домашній арешт.

2 листопада суд вибрав Медведчуку новий захід у справі про держзраду та посягання на розграбування національних цінностей. 17 грудня Медведчука знову залишили під домашнім арештом у вугільній справі.

Оцініть статтю