Не повторюйте моїх помилок,я вuрішuла віддатu дuтячі речі нужденнuм, і п0шкодувала. Розповідаю, що з цього вuйшло…

У кого є діти, знають, як швидко вони ростуть. Ось і у мене зібралося багато речей, які моєму синові давно стали малі, а викинути не піднімається рука.

Багато матусь виставляють дитячі речі на продаж через інтернет, але так як я проживаю в селі, то у мене немає можливості їздити в місто кожен раз, коли покупець захоче подивитися на запропонований товар.

Недовго думаючи, я вирішила розмістити в інтернеті оголошення про те, що готова віддати дитячі речі даром.

У своєму оголошенні я вказала, що готова подарувати дитячі речі на хлопчика 9 років і дві куртки на 11 – річну дівчинку малозабезпеченій сім’ї. Також я вказала, що за речами покупець повинен приїхати сам, так як я проживаю в 12 кілометрах від міста. Для зв’язку вказала свій контактний телефон.

Через годину після розміщення оголошення мені подзвонили, це була жінка з досить приємним голосом, яка хотіла уточнити моє місцезнаходження. На моє запитання, скільки в сім’ї дітей, дівчина відповіла, що п’ятеро. Я без уповільнення назвала свою адресу, розуміючи, що забезпечити п’ятеро дітей в наш час завдання не з легких.

На мій подив, дівчина приїхала на дорогій машині і зовсім не була схожа на людину, яка потребує таких речей.

Дівчина не зволила навіть привітатися зі мною, а відразу попросила віддати їй речі.

Мені не було принципово, кому віддавати речі, але, все ж, я задала їй питання.

І на моє запитання, що стосується того, що вона зовсім не схожа на людину, у якої не вистачає грошей на найнеобхідніше, вона мені грубо відповіла, щоб я швидше віддала їй речі, так як вона сильно поспішає.

Мене дуже обурило її неповажне ставлення до мене. І я їй вирішила нагадати зміст свого оголошення, в якому чітко говорилося, що я віддам речі тільки нужденному людині.

Але дівчина продовжувала розмовляти зі мною в нехорошому тоні. Він сказала, що не збирається розповідати мені слізну історію свого життя, і я їй повинна віддати речі, так як вона подолала 12 кілометрів.

Я не хотіла далі продовжувати цю безглузду розмову і вирішила все-таки віддати речі.

Але коли я зайшла додому за речами, то зустріла чоловіка і розповіла йому про незвичайну гостю. Чоловіка ця історія розлютила, і він вирішив сам у всьому розібратися.

Чоловік повернувся дуже задоволений собою.

Він розповів, що віддав жінці пакет з непотрібним ганчір’ям, який давно збирався викинути, а тут така удача підвернулася.

Вчинок чоловіка мене розвеселив, і я довго представляла обличчя тієї дами, коли вона відкриє пакет. Ми думали, вона буде нам дзвонити і лаятися, але нічого подібного.

Своє оголошення я вирішила прибрати, а речі відвезти в дитячий будинок, де їм знайдуть правильне застосування.

Оцініть статтю