Не їдьте до Славського: журналіст поскаржився на жахливий сервіс та черги на курорті в Карпатах. Фото

Український журналіст Роман Вінтонів, відомий під псевдонімом Майкл Щур, поскаржився на умови відпочинку у Славському Львівської області. Його обурили дорожнеча та відсутність нормального сервісу.

Про це Вінтонів написав на своїй сторінці у Facebook. Журналіст, зокрема, описав ситуацію з підйомниками на гори Високий Верх, Тростян та Погар (щоб подивитися фото, доскрольте сторінку до кінця).

За його словами, всі схили функціонують окремо і платити також потрібно окремо за кожен.

«Я не готовий більше витрачати свій час і гроші на це», – підкреслив журналіст.

Вінтонів зазначив, що розпочати активний відпочинок вони вирішили з гори Високий Верх, оскільки підйомник «Захар Беркут» виглядав зовні краще за інші. Його вартість становить 900 грн за день та 550 грн – за пів дня. Однак підйомник виявився весь іржавий із потрісканим пластиком.

Біля підйомника "Захар Беркут".

Як альтернативу там пропонують відвезти на гору на снігоходах за 700 грн.

«Я зрозумів, навіщо там снігоходи. Бо дехто із черги йшов до них. Ремонтувати підйомник? Навіщо? Краще вбивати трасу снігоходами. Враження від «Захара Беркута»: жлоби зайняли вершину і беруть гроші за вхід», – обурився журналіст.

Також він наголосив, що дорога на Тростян виявилася жахливою, а щоб піднятися туди, потрібен позашляховик. Водночас підйомники виявилися одномісними, що не підходило йому з дочкою, яка тільки вчитися кататися.

Ціни в Тростяні

«І приготуйте 900 грн за скі-пас за день. Таке жлобство я бачив хіба що на «Захарі Беркут». Нуль сервісу. Нуль комфорту», – написав Вінтонів.

Також він поскаржився на дорогу на Погарі: слизькі вулиці з брудом, водою та шматками льоду. На гору журналіст вирішив не підніматися.

Стан доріг у місті.

«Якщо ви думаєте, куди поїхати покататися на вихідні, не їдьте в Славське. Наступного разу, коли я зберуся туди заглянути, – грудень 2037 року. Те, як ведуть справи там, людською мовою означає: «Мені п***й на тебе, твою сім’ю та ваше спільне бажання кататися. Я тут гроші заробляю», – підсумував Вінтонів.

Пост Романа Вінтоніва.

Пост Романа Вінтоніва.

Пост Романа Вінтоніва.

Оцініть статтю