НП у Кривому Розі: батьків просять залишати дітей вдома, що відбувається

Сьогодні, 13 січня, батьки учнів шкіл, що розташовані у Центрально-Міському та Металургійному районах, отримали повідомлення, що діти мають лишитися дома.

Зазначається, що причиною скасовування занять є повідомлення про мінування навчальних закладів. Про це повідомили у Telegram-каналі «Це Кривий Ріг. Дєтка».

Як стало відомо, правоохоронці отримали анонімне повідомлення, в якому попереджається, що усі школи двох районів Кривого Рогу мають вибухівку, що може здетонувати будь-якої миті.

«Я вб’ю вас всіх…», — йдеться в повідомленні.

За даними «Свої. Кривий Ріг», наразі у навчальних закладів працюють поліцейські та кінологи. Рятувальників поки що не залучали. У школах організоване дистанційне навчання. Деякі батьки вважають це невдалим жартом учня однієї з замінованих шкіл. Мовляв, не схотів йти до навчального закладу по морозу. Проте в поліції таку версію не вважають основною. Особливо з урахуванням повідомленням про мінування в різних містах України.

Як вже повідомляла Politeka, схоже повідомлення вчора отримали школи Дніпра. Проте, як повідомили у Департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради, у навчальних закладах навчання не скасовували.

Оцініть статтю