Нeлюд бaтькo вuгнaв її oгoлeнoю на клaдoвuщe і.. : вбuвcтвo 10-рiчнoї дівчинки шoкyвaлo всю країну

У с. Паладь-Комарівці Ужгородського району Закарпатської області вітчим вбив 10-річну названу доньку. Напередодні трагедії рідний батько дитини звертався до соціальних служб із повідомленням про те, що його дитина виховується в неналежних умовах.

Про це повідомляє “Перший”.

Сусідка родини, в якій сталась трагедія, Ібоя Яцко розповіла, що вітчим жорстоко побив дитину стільцем по голові.

“Стільцями бив по голові. Там на тім стільці цвяхи були. Голову розбив, все. І коли вже побили, дитину поставили на ліжко. А вже зранку викликали поліцію”, – каже Ібоя Яцко.

Покійну дівчинку звали Майя, її вітчим регулярно вживав алкоголь та влаштовував вдома сварки. Сусідка родини каже, що в магазин за випивкою чоловік відправляв маленьких дітей.

Якщо дітям не давали горілку, він їх бив“, – додає Ібоя Яцко.

Сусіди згадують, що дівчинка від насильства та побоїв часто тікала з дому. Одна із таких втеч була напередодні її смерті. Тоді дитина бігла оголеною до місцевого кладовища. Водночас Майя була доброю та працьовитою дівчинкою.

Дівчинка постійно їм допомагала, прибирала. А коли вона не йшла в магазин, то її били”, – додає сусідка.

Родина, в якій сталась трагедія, виховує ще 3 малолітніх дітей від різних чоловіків. 5-річну дівчинку вже забрала її бабуся, а ще двох госпіталізували в Ужгородську лікарню, там вони разом із мамою. У жінки також знайшли сліди побиття.

Начальниця Служби в справах дітей Закарпатської ОДА Світлана Якімеліна розповіла, що рідний батько покійної дівчинки звертався до них через те, що його дитина виховується в поганих умовах. Там запевняють, що вони листом звернулись в громаду та в соцслужби, де проживає дитина. Зараз одну з дітей хоче забрати бабуся. Інших дітей соцслужби хочуть забрати в матері.

Оцініть статтю