Ольга Полякова не приховує, що свого коханого чоловіка мільйонера відбила в іншої жінки

Що відомо про колишню дружину чоловіка Олі Полякової Вадима Буряковського

Оля Полякова у 2004 році вийшла заміж за успішного бізнесмена Вадима Буряковського, який на той момент був мільйонером. Майбутнє подружжя познайомилося на дні народженні чоловіка. Іменинник відзначав свято на кораблі та замовив на торжество співачку, гарну і з голосом – нею і виявилася Ольга.

Вона так запала в серце Вадима, що він відшукав номер телефону на той момент ще невідомої артистки та подзвонив їй. Поступово дружні стосунки переросли в романтичні, хоча на той момент Буряковський був одружений з іншою жінкою. В інтерв’ю для “Зіркового шляху” Полякова розповідала про любовний трикутник, у якому опинилася сама:

“Я була коханкою свого чоловіка. Недовго, тому що він дуже рішучий, він не став мучити ні одну, ні другу. Він це коло перервав, і все. Але я пережила цю історію, я знаю, що це таке, я розумію цю жінку, я розумію її горе, і трикутник – це неприємно”.

38-річна Ольга Полякова розповіла про свій шлюб

38-річна Ольга Полякова розповіла про свій шлюб
Оля Полякова розповіла про колишню дружину Вадима Буряковського

Варто зауважити, що дітей у попередньому шлюбі Вадима не було, а як саме виглядає його колишня дружина – невідомо, оскільки він людина непублічна і особисті фото в мережу не викладає.

Оля Полякова з чоловіком та доньками

З Ольгою Вадим щасливий вже майже 17 років. У пари є двоє нащадків. Первісток Полякової і Буряковського, дівчинка Маша, народилася у 2005-му. Примітно, що 9 місяців з моменту весілля не пройшло. Суперблондинка цього не соромиться і зізнається – одружилися “по зальоту”. Молодша дочка подружжя Аліса з’явилася на світ у 2011-му.

Джерело

Оцініть статтю