Ось все і спливло! «Деескалація можлива вже завтра»: ЗМІ пишуть, що НАТО впевнений у ненападі Росії на Україну

У НАТО переконані, що Росія все ж не наважиться розпочати повномасштабну війну з Україною. Водночас зазначають, що деескалація «можлива вже завтра». Про це виданню Euractiv на умовах анонімності повідомило високопоставлене джерело у Північноатлантичному альянсі, яке представляє одну з країн-членів Євросоюзу в Брюсселі.

Щоб вдертися у таку велику країну з такими Збройними силами, як Україна, Росії потрібні військові можливості, відмінні від тих, які зараз розгорнуті поблизу кордонів,– сказав співрозмовник.

За словами чиновника, у сьогоднішній ситуації «існують варіанти зниження напруги вже завтра».

Росія стягує війська до кордонів України. Стягування російських військ до кордонів з Україною триває з жовтня 2021 року.

З того часу іноземні та українські розвідники повідомляють про загрозу вторгнення. У ГУР МОУ згодом попередили, що країна-агресор може почати напад у січні – лютому.

Зверніть увагу! Збройні сили України готові протистояти агресії Кремля та захищати нашу землю. До того ж міжнародні партнери підтримують суверенітет, територіальну цілісність України та готові вводити проти Росії нові посилені санкції.

Джерело

Оцініть статтю