Парасюк не витримав: “Ви біля “пoрoхa” зібралися, ви хоч вкурсі, що він більше ніколи не стане лідером рeвoлюцiї чи пoвcтaння?”

По-перше. Порошенко – це олігарх, засновник Партії регіонів, міністр часів Азарова, бізнес-патнер Медведчука.

Гладковський, офшори і ухлення від сплати податків, торгівля з окупованими територіями і росією, загалом, сотні добровольців по тюрмах – це теж все сивочолий недогетьман. На ньому нема де ставити корупційного клейма, бо все його життя – це суцільний обман і корупція. Чому я почав з цього? Бо так було, є і переконаний, буде.

По-друге. Те, що він ліпить з себе за гроші патріота – смішне і жалюгідне явище. Він ніколи не стане лідером революції чи повстання. Знаєте чому? Бо при першій нагоді він все це продасть з вигодою для себе. Люди все дуже добре знають і відчувають, тому не буде жодних масових протестів навіть якщо його без суду і слідства відравлять в тюрму. Де загалом йому і місце.

По-третє. Мені шкода людей, які фанатично йому вірять. Вони залякані і обмежені в своїх думках. Світ існує без Порошенка і його брехні. Для чого тягнути цей баласт корупції у майбутнє? Для чого відповідати за все лайно, яке він нагадив на кожному сантиметрі нашої країни? Але з часом все зміниться. В когось очі відкрються, комусь перестануть платити, а ще хтось усвідомить, що лизати без цілі – теж не варіант.

По-четверте. Петро Олексійович обурюється, що його судитимуть в Печерському суді. Саме в тому суді, який був “реформований” за його часів і який йому служив вірою і праводою. Все те добре, що було заплановане після Революції Гідності він або знищив або намагався знищити. Він і є усоблення ціє системи, про яку всі так говорять.

По-пяте. Люди не зупиняйтесь. Така наша громадянська місія – пошук істини і чогось кращого. Думайте і аналізуйте. Для нашої країни потрібно завжди щось нове, бо це паливо для розвитку країни. Зупинившись, ми просто втратимо найцініше що у нас є – час.

P.s. Я собі обіцяв більше не писати про нього, бо просто шкода, як вже казав, часу. Але коли в країні істерика зі всіх боків і тут ще “великий революціонер” знову хоче вилізти на трактор, то просто хочеться нагадати хто такий Петро Олексійович Порошенко.

Володимир Парасюк

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Парасюк не витримав: “Ви біля “пoрoхa” зібралися, ви хоч вкурсі, що він більше ніколи не стане лідером рeвoлюцiї чи пoвcтaння?”
Лежало на сидінні: у ДТП у Харківській області загинуло немовля