Пес знайшов на смітнuку згорток, в якому було немовля. Те що було далі, здuвуало всіх..

Ніхто не міг собі уявити, що цей непримітний пес по кличці П’ю прославиться завдяки своїй кмітливості і доброму серцю.

В той день П’ю, як завжди, гуляв по околицях Бангкока без особливого ентузіазму. Його дорога проходила через одне звалище. Жодна собака не відмовить собі заглянути на звалище, а П’ю не був вийнятком. Увагу тварини раптом привернули досить дивний звук, який періодично долунав з смітника, що був недалеко.

Пес забрався туди і побачив незвичайний пакунок, з якого було чути той незрозумілий звук. П’ю зубами схопив згорток, який виявився досить важким і почав тягти його на подвір’я неподалік. Він опустив на землю свою ношу і став голосно гавкати, щоб таким чином звернути на себе увагу з боку людей.

Мешканка будинку почула завивання пса і вийшла на вулицю. Спочатку вона мала намір прогнати П’ю, щоб той не порушував спокій, але помітила згорток з якого продовжував чутися писк. Спочатку жінка подумала, що в ньому замотані крихітні кошенята, яких хтось викинув на смітник. Вона повільно стала розкривати загадковий пакунок і була шокована тим, що їй довелося побачити. У пакунку знаходилося немовля, яке було ледь живим.

Їй відразу стало зрозуміло, що дитина знаходиться між життям і смертю, адже вона ледве-ледве дихала, а колір шкіри був синім. П’ю продовжував сидіти поруч і уважно спостерігав за кожним рухом жінки. Складалося враження, що він охороняє свою знахідку. Жінка відразу ж подзвонила в поліцію і викликала «швидку» допомогу. Прибулі на місце медики забрали малюка в лікарню і поклали в реанімацію.

Зараз з дитиною все добре, вона поступово відновлюється і набирається сил. Лікарі запевняють, що малюка вдалося врятувати вчасно завдяки сміливому П’ю, який не залишив згорток, а вперто ніс в зубах кілька кілометрів. Репортери дізналися про такий дивовижний випадок, тому про подвиг П’ю стало всім відомим. Пес став відважним героєм.

Мер розпорядився вручити іменний нашийник цьому сміливому псу. Таким чином кожна людина буде знати те, що перед ним стоїть той П’ю, який врятував маленьке життя. Ця ситуація ще раз доводить, що собака – це саме віддане, добре і розумне створіння, адже не дарма їх називають кращими друзями людини.

Оцініть статтю