Пральний порошок із господарського мила – відпирає в тисячу разів краще! Дякую подрузі, за підказку, порошок більше не купуємо!

 

Подруга, яка є прихильником “екологічного мислення” відкрила мені секрет, що вже багато років не купує пральний порошок, а робить його сама.

Тепер і ми за її порадою робимо пральний порошок з господарського мила! Порошок більше не купуємо, мило відпирає в тисячу разів краще! Джерело

5 шматків господарського мила натираємо на тертці:

додаємо до мильної стружки рівну кількість соди харчової або соди кальцинованої та за бажанням кілька крапель ароматизатора у вигляді ефірної олії, ми додаємо 15 крапель ОЛІЇ АПЕЛЬСИНА, також можна ОЛІЇ м’яти або наприклад олії лаванди!

Перемішуємо все і складаємо у велику банку!

ОСЬ І ГОТОВИЙ ідеальний ЕКО – порошок без фосфатів, нешкідливий на всі 100% і відпирає він чудово!

Закриваємо банку, зберігаємо в ванні.

При пранні засипаємо прямо в барабан пральної машинки в пропорції приблизно кілька ложок на машинку 4-6 кг.

Результат супер – білизна м’яка, свіжа, чиста, мікроби вбuті, бaктерії знезаpажені, речі набувають легкого аромату м’яти, і ніякого ополіскувача не потрібно!

Речі всі чистенькі, м’які, як нові, пахнуть ефірними оліями і шкіра ні краплі не свербить, а від порошку моторошно свербіла!

А ОСЬ ВАРІАНТ ДЛЯ ЛЕДАЧИХ

Взагалі, ми тепер не викидаємо ніякі обмилки – складаємо всі обмилочки у ванні в спеціальну банку: і пускаємо їх на саморобний порошок!

А також, дуже виручають вони і на випадок, коли лінь морочитися – просто кинув штучок 5 обмилочків на повний барабан, туди ж 2 ст. ложки харчової соди, і вперед!

Відмінно, екологічно, дешево, швидко!

І кілька порад:

Мило краще натирати на дрібній тертці – так краще розчиняється,
і на одязі не залишиться білих слідів від великих шматочків).

Не насипайте занадто багато, цей порошок дуже добре відпирає і тому досить всього кілька ложок на бак!

Від мила ніякої алергії, ніяких проблем зі шкірою, не дарма речі дітям навіть настійно рекомендують прати БЕЗ ПОРОШКУ, а саме МИЛОМ!

Ми дуже задоволені!

І речі не старіють і зберігають свій колір, і тканину як нова по кілька років! А ось від порошку речі швидко втрачаючи вигляд!

Висновок – мило в 1000 разів краще прального порошку. Наша сім’я переконалася в цьому на 100%. Спробуйте цей порошок, і самі переконаєтесь!

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Оцініть статтю