«Прив’язав до паркану і просто пішов»: Київ сколихнула історія кинутої вівчарки

Так, в одній з груп в соцмережі Фейсбук 3 січня було опубліковано повідомлення про те, що в Святошинському районі Києва недалеко від метро «Житомирська» знаходиться кинута вівчарка, яка потребує теплого дому або хоча б перетримки.

«Благаю, допоможіть. Хтось прив’язав вівчарку (начебто, дівчинка) до паркану і просто пішов… Вже більше 3 годин на вулиці. Замість повідця — мотузка, замість нашийника чоловічий ремінь. Погодували, напоїли і постелили картонку. Чоловік сусідки сказав, що, швидше за все, цю вівчарку залишили бомжі, з якими він її бачив((. Забрати до себе не можемо, навіть на ніч, аренда і 2 кота((«, — говорилося в повідомленні.


Українці бурхливо обговорювали ситуацію:

«У найближчу клініку на перетримку відведіть хоча б на ніч»; «Написали в групі «Новобіличі», що собака знайшла дім»; «По*ки🤬як так можна чинити з тваринами!!?.. Особливо в зимовий період 😡»; «Ну що за нелюди!»; «Бачив цю вівчарку в нашому Сільпо на НГ, спала в кутку біля ящиків для зберігання»; «Не може собака прив’язаною залишатися на вулиці(((( що робити?»; «Її забрав чоловік у квартиру».

Згодом стало відомо, що завдяки поширенню інформації кинутій вівчарці справді знайшли дім та господаря.

Оцініть статтю