Прямо в ефірі! Шустер пробив чергове дно: Бурба герой. Почула вся країна – яка ганьба!

На думку телеведучого Савіка Шустера, премію “Людина року” треба вручити за хоробрість екс-главі Головного управління розвідки Міноборони генералу Василю Бурбі.

Про це Савік Шустер заявив в інтерв’ю на телеканалі “Україна 24”.

“Я б “Людину року” дав Василю Бурбі та його хлопцям. За хоробрість, за те, що вони вийшли у публічну площину”, – вважає Шустер.

Отже Шустер впевниний що людиною року мав стати той, хто злив таємні державні документи, за словами президента, керував транспортом під час розгону Майдану та хотів викрасти формулу вакцини від коронавірусу.

Варто зазначити, на прессмарафоні Президент Володимир Зеленський заявив, що ексголова Головного управління розвідки Василь Бурба людина попереднього глави держави Петра Порошенка, “авантюрист і аферист”, котрий хотів його дискредитувати.

“Ви розумієте – це авантюрист і аферист… Я ніколи не хотів говорити про нього так.

Але зараз, коли його звільнили, ну, дріб’язкова людина, котра робить ремонти у Кончі за 11 мільйонів, СБУшник, котрий блокував все пропонує мені ковід…

Я зробив висновки і хотів звільнити цю людину. Після цього об’являється, звичайно ж, Петро Олексійович, який за усім цим стоїть. Він хотів розколу наших відносин із США”.

Зеленський заявив, що Бурба від початку не влаштовував його на посаді глави розвідки через погану репутацію та зв’язок із СБУ і він хотів його звільнити. Президент називає його “СБівцем”, котрий керівав блокуванням транспорту на Майдані.

За словами Зеленського, після революції Порошенко вирішив зберегти Бурбу біля себе і дав йому посаду глави розвідки, хоча у Бурби і не було досвіду у розвідувальній роботі.

Про причетність Бурби до “зачистки” Майдану раніше йшлось у документах, оприлюднених Геннадієм Москалем як нібито плани СБУ. Вони містяться в матеріалах слідства щодо вбивств на Майдані. Водночас, Бурба не є там підозрюваним.

Бурба, за словами Зеленського, хотів зберегти посаду і на одній із нарад презентував йому “оперативну інформацію” щодо ковіду: “хто придумав формулу ковіду і навіть формулу вакцини”.

Але на цьому Шустер не зупинився, він заявив:

“Президент дуже добре грає роль президента. Але сценаристи та режисери дуже слабкі. Це мене дивує. Це вам не сатира, але трохи інший жанр. Звинуватити когось у перевороті – ну це зовсім інший жанр. Остросюжетний трилер з елементами бойовика…” – відзначив він.

Однак він забув про свою роль у цьому процесі, як тоді заявляв Зеленський про Шустера:

“Завдяки вам це теж відбувається – ось це розхитування постійне ситуації всередині нашої країни”.

А завершив Шустер згадкою про свою характеристику:

“Що він мені сказав, що ви багатий журналіст… У мене були питання про зраду, наявність кроту, і раптом я отримую, що я багатий журналіст. Я розумів, що я проти актора ніколи не зіграю. Але “багатий журналіст” – Це занадто слабка провокація, щоб вивести мене з себе, але з точки зору режисури я завжди виграю, тому що у мене є свій досвід. Юрії Бутусові Юрій Бутусов, він його справді, не знаю, свідомо чи ні, спровокував… По-справжньому… Він ударив нижче пояса… Я маю на увазі президента… І Юрій Бутусов відповів як відповів. , але торкнувся”, – сказав Шустер.

Таку ситуацію яскраво прокоментував на своїй сторінці у фейсбук блогер Євгеній Прокопишин

«В АХМЕТОВА ПРОРВАЛО НОВЕ ДНО»

Вчора на каналі «ДТЕК 24» ведучий цього каналу Шустер дав інтерв’ю іншому ведучому чого каналу Мартиросяну. Тяжкі часи наступили в проросійського олігарха Ахметова, і досить прибуткові у його шістьорок, тому що змушені працювати уже в 2 зміни, по черзі ведучими і експертами.

Оцініть статтю