Під час ефіру! Зеленський приголомшив, зі сцени – видав таємницю: Олена в шоці – почули всі

Квартал 95” у новорічному випуску пожартував про Зеленського. І не один раз.
Сам Зеленський спостерігав за виступом із зали.

Студія “Квартал 95”, у якій раніше працював президент Володимир Зеленський, вже традиційно випустила новорічний випуск шоу “Вечірній квартал”. Не обійшлося і без жартів про самого главу держави. Пише korupciya.com

Зокрема актори спародували ситуацію, де нібито Зеленський відвідав студію перед концертом та ознайомився з їхніми жартами.
Серед них торкнулися теми звільнення голови ОПУ Андрія Єрмака, “Великого будівництва”, вакцинації та новорічного звернення.

Також мимохідь актори торкнулися теми другого терміну президента.

“Зеленський йде на другий термін. Ідея мені подобається”, — сказав під час виступу Юрій Великий, який грав роль глави держави.

У цей же час Олександр Пікалов заявив у інтерв’ю, що Зеленському потрібно бути жорсткіше.

“Ну жорсткіше треба, більш відповідати за ті кадри, які там сидять. Я розумію, що в нас же парламентсько-президентська республіка. В нього є монобільшість, і якщо він має вплив, я б фізично їх би якось…

От дав би віник і заставляв: “от бачиш, скільки листя? Замітай!” Щоб бачили люди!”, – наголосив він.

Також він додав і про другий термін:

“По-перше, я проаналізую діла – це великий строк. По-друге, я розумію, що ризикувати сьогодні не можна. У нас іде війна…”, – заявив Пікалов.

І додав, що не бачить повернення Зеленського у “Квартал”:

Якщо говорити про якесь повернення: я не бачу його шляху назад в “Квартал”.
Він переріс “Квартал”. Він мудріший, сильніший. Може, зняти якесь кіно, може книга. Але він переріс “Квартал” на 100 голів. Не думаю, що він повернеться”.

Олена Кравець також зізналася, що бачить як її друг змінився, проте вона щаслива, що у Зеленському залишилося “щось природнє та людяне, чого він не втрачає”.

Я гадаю, що у нього стала товстіша шкіра, метафорично висловлюючись. Розумію, що він змінився, звичайно. Але той факт, що я можу його не перейменовувати в телефоні і дуже рідко написати йому щось, привітати. І він відповість “спс, люба”, – розповіла Кравець.
Олена додала, що просто хоче, аби Зеленському було легше, не хоче зайвий раз його турбувати і зізналася, що дуже у нього вірить.

Варто зазначити, що всі президенти України балотувалися на другий термін, але лише один – Леонід Кучма – виграв вибори вдруге, нагадує у розмові з Радіо Свобода голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко. Так само, за словами політолога, жоден з українських президентів не виконав усіх своїх обіцянок, тому виконання половини – вже добрий показник.

Водночас, на думку політолога, Зеленський вже позбувся ілюзій, що можна в один момент змінити систему влади, викорінити корупцію або швидко досягнути миру на Донбасі. Відтак президент почав атакувати політичних опонентів та перейшов до більш рішучої активної проєвропейської риторики, вважає Фесенко.

«Справа не в обіцянках. Насправді ці два з половиною роки президенства Зеленського були дуже різними. Президент Зеленський у 2019 році робив ставку на «нові обличчя», а потім відбулося певне розчарування у багатьох «нових обличчях», і Зеленський зрозумів, що треба шукати не просто нових людей, а людей з досвідом, які були би більш ефективними виконавцями. Минулого року у нього сформувалося два ключових принципи кадрової політики: ефективність та командність. Якщо людина у команді виявлялася конфліктною, або йшла всупереч позиціям президента, вона звільнялася.

Минулий рік був дуже важким для Зеленського. Він призвів до певної переоцінки цінностей, до коректив у політичному курсі, у поглядах на політику і до змін у команді. Президент зіткнувся, як і весь світ, з викликами пандемії і з економічними проблемами. Практично весь 2020 рік рейтинги знижувалися.
Ще одна зміна у підходах політичних, з точки зору пріоритетів, орієнтирів, відбулася приблизно вже у лютому 2021 року. Зеленський проявив рішучість, зіткнувшись з посиленням спротиву, з атаками проросійських сил на свої позиції, з тим, що не вдалося вийти на домовленості з Росією по Донбасу, на компроміс з Путіним. Зеленський відповів санкціями РНБО, забороню каналів та кримінальною справою на Медведчука», – зауважує політолог.

Оцініть статтю