Під час концерту! Зеленський вийшов на сцену – зізнався, почула вся країна: Кравець в шоці. Ніхто не чекав

“Квартал 95” у Новий рік показав святковий концерт. Один із номерів коміки присвятили жартам про Володимира Зеленського.

Глава держави теж був на концерті – він сидів у залі. Президент навіть взяв участь у номері, зігравши свого двійника з іменем Валера.

На сцені ролі Володимира Зеленського та його дружини зіграли актори Кварталу 95 – Юрій Великий та Олена Кравець.

Відповідно до сюжету, пара прийшла на концерт як глядачі. Поблизу них сиділи сам Зеленський і його дружина Олена, а також очільник Офісу Президента Андрій Єрмак та його перший помічник Сергій Шефір.

“Вов, як здорово ти вигадав! Щоб нас ніхто не помітив, і ми спокійно відпочили, посадити у перший ряд свого двійника”, – сказала Олена Кравець.

На екранах у той момент показали президента, який сидів у залі. Акторка “Кварталу 95” пожартувала, що схожості мало, бо у двійника “вигляд втомлений”. Загалом президента декілька разів залучали до участі у номері.

У новорічному випуску кварталівці жартували щодо п’ятого президента Петра Порошенка, а також ексспікера Верховної Ради Дмитра Разумкова.

Згадали й про програму “єПідтримка”, в межах якої українці мають можливість отримати 1 000 гривень за щеплення від коронавірусу.

До слова, зовсім нещодавно у інтерв’ю Маші Єфросиніній Олена Кравець зізналася, чи часто бачиться з родиною Зеленських. Як відомо, чоловік Олени Сергій є хрещеним доньки Зеленських Олександри, а сама акторка, свого часу, похрестила першу леді країни. За словами Кравець, від 2019-го, як Зеленський став президентом, почали бачитися дуже рідко:

“Як ми жартуємо: “Вова собі знайшов нормальну роботу”. Ну бо так постійно було: “Знайдіть собі нормальну роботу, скільки можна займатися цією свистопляскою, КВК”, – поділилася артистка.

Разом з тим Кравець зізналася, що в принципі за політикою не стежить і не дуже у цьому розбирається, однак звертає увагу на те, як змінився Володимир Зеленський.

“Коли ми востаннє бачилися, на День Незалежності… Щось таке відбувається, ти розумієш, що все вже не так як раніше. Та, водночас, ти бачиш ту саму людину і розумієш, що попри колосальне напруження і навантаження, з якими він зіштовхнувся… І якісь, певно нові знання, які не були йому відкриті до того, як він збирався очолити країну… Я думаю, там багато потрясінь різних, попри це він залишився, ну для мене, Вовою. Не Володимиром Олександровичем. Я цьому дуже тішуся”, – сказала Кравець.

Акторка також зізналася, що бачить як її друг змінився, проте вона щаслива, що у Зеленському залишилося “щось природнє та людяне, чого він не втрачає”.

“Я гадаю, що у нього стала товстіша шкіра, метафорично висловлюючись. Розумію, що він змінився, звичайно. Але той факт, що я можу його не перейменовувати в телефоні і дуже рідко написати йому щось, привітати. І він відповість “спс, люба”, – розповіла Кравець.

Олена додала, що просто хоче, аби Зеленському було легше, не хоче зайвий раз його турбувати і зізналася, що дуже у нього вірить.

У це же час Олександр Пікалов заявив, що Зеленському потрібно бути жорсткіше.

“Ну жорсткіше треба, більш відповідати за ті кадри, які там сидять. Я розумію, що в нас же парламентсько-президентська республіка. В нього є монобільшість, і якщо він має вплив, я б фізично їх би якось… От дав би віник і заставляв: “от бачиш, скільки листя? Замітай!” Щоб бачили люди!”, – наголосив він.

Також він додав і про другий термін:

“По-перше, я проаналізую діла – це великий строк. По-друге, я розумію, що ризикувати сьогодні не можна. У нас іде війна…”, – заявив Пікалов.

І додав, що не бачить повернення Зеленського у “Квартал”:

“Якщо говорити про якесь повернення: я не бачу його шляху назад в “Квартал”. Він переріс “Квартал”. Він мудріший, сильніший. Може, зняти якесь кіно, може книга. Але він переріс “Квартал” на 100 голів. Не думаю, що він повернеться”.

Оцініть статтю