Святослав Вакарчук розридався через учасника на шоу «Голос країни-12»: «Це було неймовірно»

33-річний хлопець зі Львівщини настільки вразив тренерів шоу «Голос країни» своїм співом, що один з них не зміг стримати сліз

Зовсім недавно стартував довгоочікуваний 12-й сезон популярного талант-шоу «Голос країни», в якому прості українці демонструють свої вражаючі вокальні здібності, а зіркові тренери супроводжують їх до фіналу і діляться цінним досвідом.

Як відомо, цього року крісла тренерів зайняла воістину фантастична четвірка — Святослав Вакарчук з «Океан Ельзи», Потап, Надя Дорофєєва і суперблондинка Оля Полякова. Глядачів активно підігрівають перед новими випусками шоу, а також нагадують про вже минулі події і про тих учасників, які зуміли вразити зірок своїм талантом.

Фото з телеканалу 1+1, шоу "Голос країни"

Фото з телеканалу 1+1, шоу «Голос країни»

Другий ефір шоу запам’ятався через виступ одного хлопця, який буквально довів до сліз лідера гурту «Океан Ельзи». На етапі «сліпих прослуховувань» 33-річний Роман Меліш зі Львівщини виконав «Vedro con mio diletto» Антоніо Вівальді. Учасник розповів, що в 2013 році він навчався в Швейцарії, а зараз представляє старовинну музику епохи Відродження.

Його голос звучав настільки вражаюче, що до нього повернулися відразу два тренери — Полякова і Вакарчук.

«Вперше — це, коли ви власне почали, і я почув тембр вашого голосу. Другий раз, коли ви зробили дуже складний, але дуже красивий мелізм. Ну і як ви закінчили, фінал, вихід на тонік — це було просто неймовірно», — сказав Святослав Вакарчук.

У підсумку Роман віддав перевагу команді Святослава, і настільки зворушив його цим, що той пустив сльозу. Емоції музиканта помітив ведучий Юрій Горбунов, і зазначив, що ніколи не бачив, щоб Вакарчук плакав.

Оцініть статтю