Серце зупинялося: у Харкові лікарям вдалося врятувати породіллю та її немовля. Фото

У Харкові дві бригади екстреної медичної допомоги врятували 33-річну громадянку Нігерії та її новонародженого сина. Під час важкого перебігу пологів серце дитини зупинилось.

Про це йдеться в Facebook міського Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Пологи проходили із ускладненнями через ніжне передлежання плоду (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

О 02:15 жінка народила хлопчика вагою 2730 г та зростом 49 см. На першій хвилині життя стан хлопчика оцінювався в 0 балів за шкалою Апгар. Завдяки проведенню реанімаційних заходів, на 5 хвилині життя – у 5 балів, і вже через декілька хвилин, після відновлення серцево-легеневої діяльності, – у 7-8 балів.

Породілля також потребувала надання екстреної медичної допомоги. Жінку та живого новонародженого хлопчика було госпіталізовано.
Медики врятували 33-річну громадянку Нігерії та її новонародженого сина. Джерело: Facebook КНП ХОР “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”»>Медики врятували 33-річну громадянку Нігерії та її новонародженого сина

Оцініть статтю