Скільки ліній у вас на заn’ясті? 3 або 4? Перевірте і дізнайтеся, що це означає

Читання по руці, або хіромантія, вперше стали відомі ще сотні років тому.Їх розробили індуїстські астрологи. Вперше згадали про це явище в Китайській книзі, а потім хіромантія …

Один з найпростіших способів читання по руках, це навіть не по долоні, а по зап’ястку. На кистях рук є своєрідні браслети-лінії. Вважається, що чим більше ліній, тим довше проживе людина. Найчастіше зустрічаються 2-3 лінії, але буває і 4.

Отже, ось що означає кожна з ліній:

Перша: найважливіша лінія, яка розповідає про здоров’я людини.

Якщо вона безперервна і чітка, то це означає, що все добре. Якщо її погано видно і вона надламана, то це говорить про слабкості людини.Існує також і гендерна відмінність.Якщо ця лінія надламана у жінок, то це може означати гінекологічні проблеми, наприклад, з зачаттям.У чоловіків це проблеми з простатою або репродуктивною системою.

Друга: ця лінія вимірює рівень багатства.Якщо вона суцільна, чітка, то людина отримає світле і забезпечене майбутнє.

Третя: ця лінія показує рівень влади, яку ви будете мати.

Знову ж, чим краще видно лінію, тим краще результат.Якщо вона чітка і безперервна, то ви станете дуже впливовою людиною.Наявність трьох ліній гарантує, що людина проживе від 69 до 84 років.

Четверта: рідкісна з усіх ліній. Вона проходить паралельно з третьою, тому пов’язана з нею.

Наявність такої лінії означає, що у вас буде не просто влада, а по-справжньому стійка позиція в житті, яка незмінно буде з вами завжди.Ті, у кого є 4 лінія, проживуть більше 84 років!

Оцініть статтю